GENIUS NUTR WARCRY ORIGINS 300g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

WARCRY ORIGINS z dílny Genius Nutrition je hardcore nadstavbou ke klasickému Warcry. Více energie a více napumpování, to je ve zkratce to o co ve Warcry Origin jde.

Nedoporučujeme pro začínající sportovce, ale jen pro vyzrálé „masochisty“!

Detailní popis

Kód: GEN-004-3
Výrobce: Genius Nutrition
Příchuť: Strawberry Citrus
Dostupnost: skladem
 
599,–
+ -

GENIUS NUTRITION WARCRY ORIGINS – #ORIGINALWARCRY

Vznik živočichů byl jednou z nejúžasnějších a nejdůležitějších proměn v dějinách života. Váš zvířecí původ se neustále skrývá v pozadí, i když jste prošli složitým vývojem. Jedna věc se však nikdy nezmění – evoluce vašich svalů

Právě se chystáte objevit nejsilnější předtréninkový doplněk na trhu.

WARCRY ORIGINS je „o stupínek výš“ než náš řadový Warcry, který se vyznačuje zcela novým přístupem oproti originálu. Stejně jako běžný Warcry, i WARCRY ORIGINS obsahuje stimulanty; jeho složení je však zaměřeno na dodání šílené energie, výjimečného soustředění v předtréninkové přípravě, abyste si ušetřili energii na pumpovací část tréninku.

Genius Nutrition® vám s tímto předtréninkovým doplňkem pomůže dosáhnout maximálního nárůstu objemu buněk, lepšího prokrvení a většího napumpování svalů. Zvýšení energie a mentální koncentrace je jen bonusem.

WARCRY ORIGINS je komplexní formule, která obsahuje složky, jež zintenzivňují produkci NO (oxidu dusnatého) a působí na buněčný objem. Obsahuje novou generaci beta-alaninu (Carnogen), který má vyšší stabilitu v těle, a také další složky pro lepší vstřebávání.

Tato nová generace předtréninkových přípravků má inovativní seznam složek, včetně Karnogenu, Kreatin Hydrochloridu, Veinoxu, plodů Schisandry, kořene Artic s nevyhnutelným kofeinem a vitamínů B3, B6, abychom jmenovali alespoň některé.

WARCRY ORIGINS je určen pro kulturisty,

kteří hledají přístup k šílené pumpě bez ztráty energie v předtréninko­vé části.

S WARCRY ORIGINS možná zjistíte, jaké by to bylo mít další extra sadu plic.

Pravidelné a opakované zátěžování (trínování se zátěží) při vysoké intenzitě cvičení jsou místem, kde WARCRY ORIGINS skutečně září. Umožní vám totiž trénovat déle, intenzivněji, koncentrovaněji a nazvedat tak více kil. A co si budeme povídat, to je pro růst svalů alfa a omega.

Jsou mezi našimi tací, kteří kreatin špatně snášejí. WARCRY ORIGINS proto přináší Creatine HCL, který je mikronizovaný, takže ho potřebujete méně a také proto, že se snadněji vstřebává do těla.

 • Silné alkaloidy z rostlin
 • Rychlejší produkce oxidu dusnatého
 • Maximální energie z kofeinu
 • Snadné vstřebávání v žaludku
 • Ultra silný beta-alanin Carnogen

CO JE UVNITŘ WARCRY ORIGINS?

PUMP & NO

 • 1.CARNOGEN BETA-ALANINE (3000 mg) je aminokyselina, která se brzy po vstupu do těla spojuje s aminokyselinou histidinem. Výsledkem kombinace těchto dvou aminokyselin je karnosin.
 • 2.KREATIN HYDROCHLORID HCL (2500mg) je mnohem kyselejší, takže má poněkud nakyslou chuť, ale je mikronizovaný, takže ho potřebujete méně, protože se snadněji vstřebává do těla.
 • 3.TRI-METHYL-GLYCIN (1500 mg) je látka, která se vytváří v těle. Podílí se na funkci jater a reprodukci buněk. Pomáhá také tělu metabolizovat aminokyselinu zvanou homocystein.
 • 4.VEINOX (epikatechin) (100 mg) zvyšuje produkci oxidu dusnatého, biogenezi mitochondrií a výkonnost při cvičení.

SOUSTŘEDĚNÍ A VYTRVALOST

 • 1.ACETYL-L- KARNITIN (500 mg) je účinný nootropní doplněk stravy pro mozek, který pomáhá zlepšovat motivaci a snižuje mozkovou mlhu.
 • 2.L-FENYLALANIN (500 mg) je prekurzorem PEA, neuromodulátoru důležitého pro pozornost a poznávání.
 • 3.Ukázalo se, že SCHISANDRA FRUIT (400 mg) výrazně usnadňuje dlouhou nudnou duševní práci a fyzický trénink.
 • 4.ARCTIC ROOT (extrakt 12:1) (400 mg) dokáže snížit stres, zvýšit energii, zlepšit duševní jasnost, povznést náladu, zlepšit sexuální výkonnost a dokonce snížit úzkost.

PRO ENERGII

 • 1.HYDROCHLORID KAFFEINU (300 mg) vám dodá energii, abyste se mohli hýbat, a povzbudí vás k delšímu cvičení.
 • 2.VITAMIN B3 (10 mg) umožňuje dobrý energetický metabolismus a snižuje únavu a vyčerpání.
 • 3.VITAMIN B6 (4,2 mg) přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, normální funkci imunitního systému a snižuje únavu a vyčerpání.
 • 4.PIPERIN 95% (4 mg) výrazně zvyšuje biologickou dostupnost různých živin díky zvýšené absorpci.

NÁVOD K POUŽITÍ

➠ Smíchejte 1 nebo 2 odměrky (10g) Warcry Origins a 300 ml vody v šejkru a konzumujte 5 minut před tréninkem na lačno.

Vzhledem k tomu, že Warcry je velmi silný doplněk stravy, doporučujeme začínajícím uživatelům, aby si otestovali svou toleranci k tomuto produktu snížením doporučené dávky.

Pozor! Tento výrobek je náchylný k tvorbě hrudek, protože obsahuje složky klasifikované jako hygroskopické. Absorbují vlhkost z okolního prostředí, což může vést ke shlukování prášku do tvrdých bloků. Jedná se o naprosto normální proces a neznamená, že by výrobek byl prošlý. Tvrdnutí výrobku nemá vliv na jeho účinnost ani chuť. K použití výrobku stačí nádobu promíchat nebo ztvrdlé kousky rozbít. Skladujte na suchém místě, aby nedošlo ke ztvrdnutí.

REFERENCE:

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu