GENIUS NUTR WHISPER 2.0 400g

Novinka
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

WHISPER z dílny Genius Nutrition je hardcore pre-workout bez kofeinu. Tato svalová pumpa vás donutí se soustředit a prostě „chtít“ zvednout víc. Přitom nebudete přestřelení a nebudete muset stále zvedat dávkování tak jak u jiných předtréningovek.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
od 35,–
+ -

GENIUS NUTRITION WHISPER 2.0 – #CAFFEINFREEPUMP

Stačí zašeptat a tělo tě bude následovat

Lidé vám chtějí namluvit, že vítězství není všechno… že úspěch vás neudělá šťastnými… Nebo že zkoušení nových věcí nevyřeší vaše problémy.

Nechtějí vám ale říct, že oni sami nikdy nic nezkusili ani nevyhráli. Pokud vám záleží na dosažení neuvěřitelného výkonu a bezmezné koncentrace… musíte přemýšlet jinak. Ať už říkají cokoli, závěr je jen na vás.

VSTUPTE DO SVĚTA PŘED-TRÉNINGOVEK BEZ KOFEINU

Nejnovější předtréninkový výtvor od společnosti Genius Nutrition® je ve skutečnosti zcela unikátním a komplexní doplněk. Obsahuje širokou škálu makronutrientů pro svaly, ale také pro mysl, což vám umožní sáhnout po několika dalších opakováních a odejít s lehkou hlavou.

Nový WHISPER® je navržen tak, aby zvýšil sílu a výkonnost a poskytl také dostatek energie a soustředění během tréninku i během dne. Nezáleží na tom, jaký život vedete. Někdy je těžké udržet si energii pro náročný trénink, když máte plný pracovní program, a tak se často spoléháte na stimulanty, které vyplní mezery.

WHISPER® je nový vylepšený tréninkový doplněk, který je vyroben bez cukru, sacharidů, tuků a hlavně bez kofenu, což může být výborná věc pro lidi, kteří drží přísnou nebo přípravnou dietu. Povzbuzení je jemné, ale je tu. Nevyrazí vás ze židle, a to samé platí i pro odeznívání – které je postupné a plynulé. Ačkoli stimulanty mohou zvýšit fyzickou výkonnost a podpořit agresivitu během tréninku, mají také vedlejší účinky, které mohou zhoršit sportovní výkon, včetně nervozity, podrážděnosti, nespavosti… To vše ztěžuje soustředění na „vaši hru“.

PŘEDTRÉNINGOVKA, KTERÁ ÚTOČÍ NA VÝKON JINAK

Naše předtréningovka Whisper® obsahuje NOX ( L-citrulin malát 2:1 a Arginin AKG 2:1) v poměru 50/50 vám poskytne dostatečnou vzpruhu, abyste zvládli celý trénink bez podvádění. Po těžkých posilovacích cvicích se budete cítit spokojeně sami se sebou, protože jste byli schopni ze sebe vydat opravdu maximum.

Citrulin malát, arginin a beta-alanin jsou společně nedílnou součástí buněčného dýchání, během kterého se kyslík a uhlík přeměňují na CO2 a vytvářejí energii v buněčných mitochondriích a chrání svaly před únavou. Bylo také prokázáno, že kombinace aminokyselin L-citrulinu a L-argininu má anti-aterosklerotické účinky. Přesto některé nové studie naznačují, že tato kombinace může po krátkodobé suplementaci také rychle zvýšit biologickou dostupnost oxidu dusnatého (NO).

'PROČ CHODIT DO POSILOVNY, KDYŽ DO TOHO NEDÁTE VŠECHNO, TO JE NÁŠ POSTOJ!

Kombinace našich ingrediencí ve Whisperu vám poskytneme hardcore zážitek, díky cílení na svaly i vaši mysl – a už žádné problémy se spánkem, bušením srdce a podobnými problémy.

Vzhledem k silnějšímu dávkování beta-alaninu však doporučujeme začátečníkům užívat menší dávky kvůli neobvyklému pocitu, který je obvykle popisován jako „mravenčení kůže“. Obvykle se objevuje v obličeji, na krku a na hřbetech rukou. (nejedná se o vedlejší účinek).

PŘEDTRÉNINKOVÝ DOPLNĚK 100% BEZ KOFEINU

  • Doplněk bez stimulantů
  • Zvýšení svalové síly a vytrvalosti
  • Stabilní a stálý přísun energie po celý den
  • Zlepšuje prokrvení a dává vám šílené pumpy
  • Bylinné sloučeniny (amarantus, kořen artyčoku, schisandra)
  • Vitamíny B3, B6

CO JE UVNITŘ TÉTO SVALOVÉ PUMPY?

1.L-citrulin malát 2:1. Arginin AKG 2:1 (6000 mg) – L-Citrulin malát – studie naznačují, že doplňování citrulin malátu zabraňuje rozpadu svalů a poskytuje různé kardiovaskulární výhody. Tato prémiová složka pomáhá maximalizovat hladinu oxidu dusnatého pro dosažení špičkového výkonu. L-Arginin AKG – osvědčená semi-esenciální aminokyselina č. 1, která v kombinaci s citrulinem slouží jako prekurzor oxidu dusnatého, silného vazodilatátoru.

2.Beta-alanin (4000 mg) – Společně s histidinem vytváří karnosin. Karnosin se pak ukládá v kosterních svalech. Karnosin snižuje hromadění kyseliny mléčné ve svalech během cvičení, což vede ke zlepšení sportovního výkonu.

3.Betain (trimethylglycin) (2000 mg) je aktivním metabolitem cholinu v těle a součástí červené řepy. Vedle folátu plní důležitou úlohu při metylaci v těle a je osmoregulační látkou podobně jako kreatin.

4.GPLC (Glycin propionly L-Karnitin) (1500mg) se jeví jako užitečný doplněk stravy pro zvýšení anaerobní pracovní kapacity, potenciálně sportovního výkonu a zvýšení svalové pumpy.

5.GlycoPump® (Glycerol) (1500 mg) stimuluje vstřebávání vody a umožňuje její zadržování při cvičení, čímž vám dodává viditelné rozměry a udržuje vás hydratované.

6.L-Norvalin (100 mg) – Výzkum ukazuje, že L-norvalin je silným inhibitorem aktivity arginázy díky své strukturální podobnosti s ornitinem, což způsobuje zpětnovazební regulaci aktivity arginázy. Když inhibujete arginázu, N.O. produkujete nepřetržitě ve vyšší míře.

7.Amaranth cruentus (500 mg) je bohatý na antioxidanty, které posilují váš posilují imunitní systém a energii.

8.Kořen Arktu (350 mg) zvyšuje odolnost organismu vůči fyzickému a psychickému stresu, únavě, depresi a nemocem.

9.Plod Schisandry (300 mg) je silná bylina, která zvyšuje energii, zvyšuje sílu a přirozeně zvyšuje produkci testosteronu. Kromě toho snižuje stres.

10.Vitamin B3 (10 mg) zasahuje mimo jiné do tvorby červených krvinek, které přenášejí kyslík do svalů, pohlavních hormonů a neurotransmiterů.

11.Vitamin B6 (4,2 mg) přispívá ke stimulaci anabolismu (syntéza bílkovin a regenerace svalové tkáně), fungování nervového systému, syntéze neurotransmiteru.

NÁVOD K POUŽITÍ

➠ Smíchejte 1 odměrku Whisper® a 200–300 ml vody v šejkru a konzumujte 5–10 minut před tréninkem na lačno.

Vzhledem k tomu, že Whisper je velmi silný doplněk stravy, doporučujeme začínajícím uživatelům, aby si otestovali svou toleranci k tomuto produktu snížením doporučené dávky.

Pozor! Tento výrobek je náchylný k tvorbě hrudek, protože obsahuje složky klasifikované jako hygroskopické. Absorbují vlhkost z okolního prostředí, což může vést ke shlukování prášku do tvrdých bloků. Jedná se o naprosto normální proces a neznamená, že by výrobek byl prošlý. Tvrdnutí výrobku nemá vliv na jeho účinnost ani chuť. K použití výrobku stačí nádobu promíchat nebo ztvrdlé kousky rozbít. Skladujte na suchém místě, aby nedošlo ke ztvrdnutí.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu