ENDURANCE ISOTONIC ENERGY GEL - BREATHE 60g

Akce
Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

CELÉ BALENÍ: 20*60ml

EXPIRACE 8/23

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Applied Nutrition
 
49,–
26,–
+ -

ENDURANCE ISOTONIC ENERGY GEL – BREATHE

23G UHLOHYDRÁTŮ | NULA CUKRU | SNAŽŠÍ DÝCHÁNÍ

Endurance Velocity-Fuel Breathe přináší 23g rychle se vstřebávajících sacharidů s přídavkem jedinečné formule Breathe Easy™ od společnosti Applied Nutrition, která je oblíbená mezi uživateli, kteří chtějí zvýšit příjem kyslíku během cvičení.

KLÍČOVÉ VÝHODY

  • Certifikováno pro vrcholové sportovce „Informed-Sport“
  • 23 g sacharidů
  • Nulový obsah cukru
  • Technologie pro zlepšení dýchání

DOPORUČENÉ POUŽITÍ

Během výkonu můžete zkonzumovat 1–3 gely. Gely vám pomohou maximalizovat výkon. Gely od Applied Nutrition není nutné zapíjet vodou, aby účinkovaly. Během tréninku si zajistěte dostatečnou hydrataci.

SLOŽENÍ

Voda, maltodextrin (33 %), mléčnan hořečnatý, xanthanová guma, regulátory kyselosti (kyselina citronová, citronan sodný), přírodní aroma, Breathe Easy™ (aroma), konzervační látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlo (sukralóza), chlorid sodný.

INFORMED-SPORT – ŠARŽE TESTOVANÉ PRO SPORTOVCE

Každá šarže tohoto výrobku je testována na zakázané látky v rámci programu Informed-Sport. Výrobky procházejí přísným testováním v laboratoři akreditované podle normy ISO 17025, aby byla poskytnuta nejvyšší úroveň záruky, že jsou pro sportovce bezpečnější.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu