XXL NUTRITION VENOM PREWORKOUT SHOT 60ml

Novinka
Hodnocení produktu 3.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Venom Pre-workout shot je plnokrevný preworkout v plechovce, který tě zaručeně probere před jakýmkoliv tréninkem. Žádné dětské složení, ale pořádná nálož!

BALENÍ: 12×60ml

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: XXL Nutrition
 
49,–
+ -

XXL NUTRITION VENOM PREWORKOUT SHOT

  • 60ml doza připravená k okamžité konzumaci
  • Pouze osvědčené složky
  • Vysoká koncentrace účinných látek

Venom Pre Workout Shot vám nabízí vše, co hledáte v jediné praktické 60ml lahvičce. Venom Shot obsahuje vysoké množství kofeinu (200 mg/60 ml) a vedle toho obsahuje osvědčené složky jako je: beta alanin, arginin AKG a taurin. Venom Pre Workout neobsahuje žádný cukr, a proto je téměř bez kalorií.

Závěrem tedy lze říci, že Venom Pre Workout Shot vám nabízí výhody předtréninkového přípravku, které jsou vám prezentovány jako osvěžující tréninkový shot.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Venom shot užijete 30 minut před tréninkem. Nepřekračujte 1 shot denně.

Upozornění Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Doplňky stravy by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu