XXL NUTRITION VENOM PREWORKOUT DRINK 250ml

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Venom Pre-workout drink je plnokrevný preworkout v plechovce, který tě zaručeně probere před jakýmkoliv tréninkem. Žádné dětské složení, ale pořádná nálož!

BALENÍ: 24×250

Detailní popis

Kód: XXL-003
Výrobce: XXL Nutrition
Příchuť: Energy
Dostupnost: skladem
 
49,–
+ -

XXL NUTRITION VENOM PREWORKOUT DRINK

  • 250ml plechovka připravená k pití
  • Pouze osvědčené složky
  • Vysoká dávka účinných látek
  • Lahodná příchuť bobulí (zejména je-li vychlazená!)

Venom Pre-Workout je lahodný předtréninkový energetický nápoj o objemu 250 ml!

Po velkém úspěchu Venom Pre Workout Shot a Venom Pre-Workout Powder jsme se rozhodli, že musí přijít také produkt dostupný pro každého. Seznamte se, se zbrusu novým Venom drinkem: 250ml plechovkou obsahující jeden z nejlepších předtréninkových přípravků současnosti. Pohodlný, účinný a při pořádném vychlazení užití také opravdový požitek před tréninkem, TO JE Venom Drink!

Venom Drink obsahuje různé účinné předtréninkové složky, jako je kofein, beta-alanin, arginin a taurin. Žádná zbytečná plnidla, pouze osvědčené složky!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Venom nejlépe chutná, když ho pijete ledově vychlazený. Venom Drink užijete 30–45 minut před tréninkem. Nepřekračujte 1 plechovku denně.

Upozornění Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Doplňky stravy by neměly nahrazovat pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu