SUPERIOR 14 MONSTER PUMP 525g

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Monster Pump – to je velmi silný preworkout s vysokou dávkou citrulinu a esenciálních aminokyselin z dílny americké značky Superior 14. Jen pro pokročilé!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
1 019,–
+ -

SUPERIOR 14 MONSTER PUMP – MONSTRÓZNÍ SVALOVÁ PUMPA

  • EXTRA EAA KOMPLEX
  • CITRULINOVÝ KOMPLEX
  • VYSOKÁ DÁVKA STIMULANTŮ
  • KREATINOVÁ SMĚS
  • THEACRINE!

Monstrozní dávka Citrulinu

Monstrozní dávka Esenciálních aminokyselin

Monstrozní dávka Beta-alaninu a kofeinu

Monster Pump je extrémní předtréninkový stimulant zvyšující úroveň tréninku, sílu, energii, drive i buněčný objem. Zlepšuje přívod kyslíku do svalů a tím zvyšuje prokrvování svalů, zlepšuje procítění svalů při tréninku, koncentraci, pevnost a energetickou kapacitu potřebnou na náročné tréninky.

Pomáhá rozšířit krevní řečiště – Během další a další série se budete cítit jako byste měli explodovat. Tato jedinečná kombinace Citrulinu, Beta Alaninnu a Esenciálních aminokyselin vyvinutá Superiorem 14 zvyšuje hladinu kyslíku v krvi.

Monstrozní dávka EAA (esenciálních aminokyselin), je obsažena ve složení proto, že umožňuje budovat svaly již během tréninku. Můžete také svůj trénink protáhnout, protože díky EAA nebudou svaly tak unavené. Součástí EAA jsou i větvené aminokyselina BCAA, které se postarají o ochranu svalové hmoty.

Další významnou složkou je kreatin. Kdo chce být velký jako Monstrum, ten určitě nevynechá nejznámější svalový volumizér. Mikronizovaný kreatin monohydrát – revoluční technologie Kreatinu . Částice jsou nyní podstatně menší, takže kreatin se dostává do svalové buněk mnohem lepším a efektivnějším způsobem.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jako doplněk stravy smíchejte jednu porci (21g) s 250–300 ml studené vody a konzumujte 30 minut před zahájením tréninku.Používejte jen v tréninkové dny. Poté, co posoudíte osobní toleranci, užívejte dvě porce 30 minut před začátkem tréninku.Přidat 4–6 dl vody s každou porcí. Nepřekračujte doporučený denní příjem. Užívejte dle návodu.

Produkt obsahuje vysokou dávku kofeinu! Nedoporučuje se užívat dětem, těhotným ženám nebo kojícím ženám

Po otevření dozy doporučujeme spotřebovat do 30 dnů. Pevně uzavírejte. Chraňte před sluncem a vlhkem

Alergeny Vyrobeno v GMP zařízení, které používá mléko, lepek, sóju, vejce a arašídy

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu