SUPERIOR 14 STANABOL MAX 300g

Hodnocení produktu 3.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Jedna z nejočekávanějších novinek roku 2020. Instantní před tréninkový anabolický booster od Superior 14 – Stanabol Max.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
815,–
+ -

SUPERIOR 14 STANABOL MAX – ANABOLICKÝ TRÉNINKOVÝ BOOSTERSuperior 14 Stanobol-X

  • 12 AKTIVNÍCH SLOŽEK
  • UNIKÁTNÍ PROVĚŘENÁ FORMULE
  • STIMULANT TESTOSTERONU A VÝKONU
  • MAXIMALIZUJE SÍLU

Stanabol-X je synergický rozpustný komplex 12 známých anabolických složek.

Anabolická směs obsahuje látky povzbuzující tvorbu testosteronua současně sportovní výkonnost. Díky tomuto „kombu“ látek zintenzivníte anabolickou odezvu svalových buněk po silovém tréninku. Tabletový Stanabol-X prokázal za poslední roky svoji sílu, proto se tvůrci nechali inspirovat podněty svých sportovců a vytvořili pro ně instantní Stanabol Max.

NĚKTERÉ Z VÝHOD STANABOLU MAX:

  • Před-tréningová stimulant testosteronu
  • Optimalizace nervového systému před výkonem
  • Zvyšuje sexuální výkonnost

Stanabol Max je účinný anabolický stimulant hormonů a v kombinaci s NO4 AAKG a tabletovým Stanabolem-X překoná ostatní předtréninkové směsi na trhu. Stanabol Max je komplexní směsí bylinných extraktů Maca root, Tribulusu, Ženšenu, Diosgeninu, D-asoartické kyseliny, Bitter Orange, Alfalfa, ale i například kvalitního Beta-Alaninu, který vám dodá explosivní sílu.

Tvůrci Stanabolu Max mysleli na všechno, takže přidali nezbytnou dávku kofeinu, kombinaci vitamínů B6 a B3 a samozřejmě také Zinek – nezbytný pro buněčné procesy.

ingredience jsou kvalitativně na farmaceutické úrovni, takže výsledek je neuvěřitelný! Všechny vaše hormony budou na MAX a v kombinací s gainerem Platinum Mass nebo Superior Mass Professional budou Vaše přírůstky svalové hmoty a čisté síly na zcela nové úrovni. Všichni Vám budou závidět Vaší tělesnou přeměnu.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ STANABOLU MAX:

Jako doplněk stravy užívejte 1 dávku (9g) s 250ml vody. Užívejte maximálně 1 dávku denně, nejlépe před 15–20 minut tréninkem, v netréninkové dny kdykoliv před jídlem. Po 12 týdnech užívání si dejte v užívání suplementu 2 týdny pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

UPOZORNĚNÍ PRO SPORTOVCE:

Vzhledem k některým novým omezením v amatérských i profesionálních sportovních organizacích (např. WADA, NCAA, NFL, MLB, NBA, UIL atd.) doporučujeme nejdříve užívání tohoto nebo i jiného doplňku výživy konzultovat s příslušným orgánem sportovní organizace.

Poznámka:

Skladujte na suchém a chladném místě. Neužívejte 4 hodiny před spaním!

Složení: Maltodextrin, extrakt z ovoce Tribulus terrestris (standardizovaný na 40% saponinů), kyselina (kyselina citrónová), aroma, extrakt z oddenků sibiřského Ženšenu (Eleutherococcus Senticosus), standardizovaný na 0,8% eleutherosidů), extrakt z kořene Wild Yam (Dioscorea alata)(standar­dizovaný na 16% diosgeninu), prášek z kořene Maca (Lepidium meyenii), kyselina D-asparagová, beta-alanin, extrakt z hořkých pomerančů (Citrus aurantium) extrakt z kůry, citronan zinečnatý, bezvodý kofein, tráva Alfalfa (Medicago sativa), sladidlo (Sukralóza), nikotinamid, pyridoxin-hydrochlorid, protispékavá činidla (oxid křemičitý, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné), barvo (tartrazin ***, indigo karmín).

*** Tartrazin – může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.

Allergen info: Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.