Haya labs Taurine 500mg 100 kapslí

Hodnocení produktu 3.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Detailní popis

Kód: HL-024
Výrobce: Haya Labs
*: Taurine
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
169,–
+ -

Haya labs – Taurine 500mg

Taurine – je jednou z nejběžnějších aminokyselin v lidském těle. Taurin zlepšuje soustředění a koncentraci, stimuluje imunitní systém a podporuje dobré zdraví a fungování mnoha orgánů a tělesných systémů.

Výhody užívání Taurinu Zvyšuje soustředění a koncentraci Zpomaluje nástup únavy Zvyšuje objem svalových buněk Podpora antioxidantů Podporuje zdraví srdce

Aminokyselina taurin se nachází hlavně ve svalových a nervových tkáních. To dělá z taurinu velmi důležitý doplněk pro sportovce a fitness nadšence. Taurin podporuje metabolismus glukózy a aminokyselin, snižuje únavu a zvyšuje objem svalových buněk.

Tato důležitá aminokyselina působí jako stimulant nervového systému zvýšením koncentrace, ksoustředění a duševní aktivity. Také má taurin silné antioxidační schopnosti, které brání škodlivým účinkům volných radikálů na buňky. Taurin podporuje imunitní systém těla a je velmi důležitý pro zdraví a funkci kardiovaskulárního systému.

Taurin je aminokyselina, která podporuje vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích (A, D, E, K) a podílí se na detoxikaci těla. Také tato aminokyselina pomáhá k rychlejšímu zotavení po cvičení.

Doporučené dávkování:

Jedna dávka = 1 kaple

Vezměte 2–4 porce denně s vodou.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.