Scitec Nutrition Taurine 90 tablet

Hodnocení produktu 3.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

AMINOKYSELINA TAURINE ZNAČKY SCITEC NUTRITION

Detailní popis

Kód: SCT-013-90
Výrobce: SCITEC NUTRITION
Dostupnost: skladem
 
170,–
+ -

AMINOKYSELINA TAURINE ZNAČKY SCITEC NUTRITION

3000 MG V KAŽDÉ DÁVCE

Taurin se přirozeně vyskytuje v potravinách živočišného původu, ale prakticky chybí v potravinách rostlinného původu. Z toho důvodu může být hladina taurinu u vegetariánů nižší, než u těch, kteří konzumují rozličnou potravu. Taurin je jednoznačně velmi důležitou organickou kyselinou, která se účastní mnoha procesů látkové přeměny v lidském těle. Je všeobecně známo, že taurin je častou složkou energetických nápojů. 

Doporučené dávkování:

Doporučuje se užívat 3 ks Taurine kapslí denně v rovnoměrně rozdělených dávkách během dne, nalačno, před a po tréninku nebo mezi jídly.

Informace pro alergiky:

Produkt může obsahovat stopy mléčných, sójových a vaječných bílkovin, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb a mořských plodů!

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky, pro osoby se srdečními onemocněními a onemocněními krevního oběhu!

Složení:

Taurin, hovězí želatina, látka zabraňující hrudkování: stearát hořečnatý, barvivo: dioxid titaničitý, oxid černého železa, briliant black BN.

Nutriční informace: