GENIUS NUTR WARCRY HD LIMITED EDITION 93g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Hardcore spalovač Warcry HD od Genius Nutrition je pro otrlé fitness maniaky. Dá se použít mnoha způsoby, nezklame v žádném z nich

Detailní popis

Kód: GEN-032
Výrobce: Genius Nutrition
Příchuť: 93g
Dostupnost: skladem
 
799,–
+ -

GENIUS NUTRITION WARCRY HD „LIMITED EDITION“

WARCRY HD je něco hardcore speciálního. Je to limitovaná edice spalovače, který není jen tak nějaký spalovač. Těm, kterým je všechno málo nás vytrvale bombardují dotazy, proč to či ono není silnější apod. Věřte nám, že to není tak snadné. Existuje mnoho omezení, která nám znemožňují dělat silnější výrobky. To ale neplatí pro kombinování výrobků.

Už jste si asi všimli, že kombinací některých našich produktů dostanete doslova rakety. Warcry HD můžete užívat samostatně, protože sám o sobě je silný jak čert. Obsahuje pečlivě vybranou směs špičkových složek, které společně působí na zvýšení rychlosti a účinnosti spalování tuků, zvýšení energie a zlepšení soustředění. Další možností je kombinace například s Warcry Shreded nebo klasických Warcry. Co vy na to? Jen si s tou myšlenkou chvíli pohrajte v hlavě…

Warcry HD je vyroben v omezené edici a po vyprodání již nebude dostupný. Proto si nenechte ujít příležitost vyzkoušet sílu Warcry HD dříve, než dojdou zásoby!

Tato exkluzivní formule kombinuje několik klíčových složek a vytváří tak optimální směs:

L-karnitin L-tartrát: Tato biologicky aktivní forma L-karnitinu hraje zásadní roli při transportu mastných kyselin do mitochondrií, kde se přeměňují na energii [1].

N-acetyl L-karnitin hydrochlorid: Další forma L-karnitinu, která účinně prochází hematoencefalickou bariérou a podporuje kognitivní funkce.

N-acetyl L-tyrosin: Je prekurzorem neurotransmiterů dopaminu, noradrenalinu a adrenalinu a může přispět k udržení pozornosti a snížení stresu [2].

Extrakt ze zeleného čaje (Camellia sinensis), (50 % EGCG): Zelený čaj, bohatý na antioxidanty, zejména EGCG (epigalokatechin galát), je spojován se spalováním tuků a kognitivními účinky [3].

Bezvodý kofein: Bezvodý kofein: přečištěná forma kofeinu, která stimuluje centrální nervový systém, zlepšuje bdělost a snižuje vnímání únavy [4].

Dikafein malát (Infinergy™): Kombinace kofeinu a kyseliny jablečné, která zajišťuje dlouhodobé uvolňování kofeinu pro udržení dlouhodobé hladiny energie.

Citrus aurantium Extrakt (ovoce): Obsahuje synefrin, sloučeninu, která může zvyšovat rychlost metabolismu a podporovat hubnutí [5].

Theobromin: obsahuje vitamín C, který zvyšuje hladinu cukru v těle: Alkaloid obsažený v kakau, který má stimulační a vazodilatační účinky [6].

L-Theanin: Aminokyselina ze zeleného čaje známá svými relaxačními účinky a schopností tlumit stimulační účinky kofeinu [7].

Extrakt z kajenského pepře (Capsicum annuum L.): Často se používá pro své termogenní vlastnosti, které mohou zvýšit spalování kalorií [8].

AlphaSize®: Přípravek, který se používá k přípravě potravin, jako je např: Prekurzor neurotransmiteru acetylcholinu, který může podporovat paměť a kognitivní funkce [9].

NÁVOD K POUŽITÍ

➠ Smíchejte 1 odměrku Warcry HD v šejkru se 120–150 ml vody 10 minut před tréninkem na lačno.

➠ 1 odměrka = 1 porce = 150 mg kofeinu.

NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU MAXIMÁLNÍ DÁVKU 1 ODMĚRKA/1 PORCE!

Vzhledem k tomu, že doporučená dávka obsahuje kofein odpovídající 2 espressům (300 mg), omezte konzumaci jiných léků, potravin nebo nápojů obsahujících kofein. Tento výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy a osoby s fenylketonurií.

Upozornění! Doplňky stravy jsou určeny pouze pro zdravé osoby. Neužívejte v případě těhotenství nebo kojení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento doplněk stravy by neměl být používán jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obalu. Skladujte na chladném a suchém místě.

*VĚDECKÉ REFERENCE:

  • [1] Fielding, R., Riede, L., Lugo, J. P., & Bellamine, A. (2018). L-Carnitine Supplementation in Recovery after Exercise. Nutrients, 10(3), 349.
  • [2] Jongkees, B. J., Hommel, B., Kühn, S., & Colzato, L. S. (2015). Effect of tyrosine supplementation on clinical and healthy populations under stress or cognitive demands—A review. Journal of psychiatric research, 70, 50–57.
  • [3] Hursel, R., Viechtbauer, W., & Westerterp-Plantenga, M. S. (2009). The effects of green tea on weight loss and weight maintenance: a meta-analysis. International journal of obesity, 33(9), 956–961.
  • [4] Trexler, E. T., Smith-Ryan, A. E., Roelofs, E. J., Hirsch, K. R., & Mock, M. G. (2016). Effects of coffee and caffeine anhydrous on strength and sprint performance. European journal of sport science, 16(6), 702–710.
  • [5] Stohs, S. J., Preuss, H. G., & Shara, M. (2011). A review of the human clinical studies involving Citrus aurantium (bitter orange) extract and its primary protoalkaloid p-synephrine. International journal of medical sciences, 8(7), 625.

*[6] Baggott, M. J., Childs, E., Hart, A. B., de Bruin, E., Palmer, A. A., Wilkinson, J. E., & de Wit, H. (2013). Psychopharmacology of theobromine in healthy volunteers. Psychopharmacology, 228(1), 109–118.

  • [7] Nobre, A. C., Rao, A., & Owen, G. N. (2008). L-theanine, a natural constituent in tea, and its effect on mental state. Asia Pacific journal of clinical nutrition, 17.
  • [8] Whiting, S., Derbyshire, E., & Tiwari, B. K. (2012). Capsaicinoids and capsinoids. A potential role for weight management? A systematic review of the evidence. Appetite, 59(2), 341–348.
  • [9] Abbiati, G., Fossati, T., Lachmann, G., Bergamaschi, M., & Castiglioni, C. (1993). Absorption, tissue distribution and excretion of radiolabelled compounds in rats after administration of [14C]‐choline‐sta­bilized orthosilicic acid. British journal of nutrition, 89(5), 703–707.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu