GENIUS NUTR WARCRY SHREDZ 300g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Nekompromisní tvrdý spalovací pre-workout, tak by se dala stručně shrnout charakteristika Warcry Shredz.

Je mnoho nakopávačů a předtréninkových pump, ale spalovací je jen Warcry Shredz

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
629,–
+ -

GENIUS NUTRITION WARCRY® SHREDZ – #SHAPEGAMECHANGER

Postavte se tréninkovým výzvám jako pravý bojovník s WARCRY® SHREDZ! Silná formule, pečlivě navržená pro spalování tuků a zlepšení definice svalů.

  • Dodejte si energii a posuňte své hranice díky složkám, jako je L-citrulin malát pro maximální vazodilataci a karnogen pro intenzivní tréninky.
  • Vyzkoušejte výhody kombinace L-karnitinu, acetyl L-karnitinu a L-tyrosinu pro vytrvalost a duševní jasnost.
  • Bezpečně podpořte svůj metabolismus Synefrinem z extraktu Citrus Aurantium a optimalizujte regulaci hmotnosti pomocí extraktu ze zeleného čaje.
  • Dokonalá kombinace bezvodého kofeinu a extraktu z kajenského pepře vás udrží soustředěné a urychlí spalování kalorií.
  • Díky 95 % piperinu zajišťuje vynikající biologickou dostupnost živin.

WARCRY SHREDZ JE VAŠÍM DOKONALÝM PARTNEREM PŘI TRANSFORMACI TĚLA!

WARCRY® SHREDZ – Inovativně navržený doplněk pečlivě vytvořený pro podporu spalování tuků a zlepšení definice svalů. Tato účinná formule je výsledkem rozsáhlého výzkumu, který byl navržen tak, aby urychlil metabolismus, zvýšil energii v těle a podpořil spalování tuků. Každá složka je vybrána pro svůj potenciál přispívat ke špičkovému výkonu, ať už je vaším cílem zpevnit postavu nebo posunout vytrvalost až na hranici možností. WARCRY SHREDZ se dodává v sypké ochucené formě, která je ideální pro snadné použití jako předtréninkový spalovač tuků.

PODROBNÉ SLOŽENÍ WARCRY SHREDZ:

L-citrulin malát L-citrulin malát je neesenciální aminokyselina, která zvyšuje produkci oxidu dusnatého, zlepšuje vazodilataci, zvyšuje přísun živin do svalů a podporuje maximální sportovní výkon tím, že během intenzivního cvičení odstraňuje z těla amoniak.

Carnogen® (Beta-Alanin): Tato značková verze beta-alaninu působí jako pufrovací látka, která oddaluje svalovou únavu a hromadění kyseliny mléčné. Umožňuje delší a intenzivnější tréninky tím, že zvyšuje hladinu svalového karnosinu.

L-karnitin: L-karnitin je nezbytný pro transport mastných kyselin do buněčných mitochondrií, usnadňuje spalování tuků za účelem získání energie, zvyšuje vytrvalost a podporuje štíhlejší stavbu těla.

Acetyl L-karnitin: Tato sloučenina je L-karnitin s přidanou acetylovou skupinou, která napomáhá vstřebávání v mozku, zlepšuje kognitivní funkce, zvyšuje soustředění a nabízí potenciální neuroprotektivní účinky.

L-Tyrosin: L-tyrosin slouží jako prekurzor neurotransmiterů, jako je dopamin, adrenalin a noradrenalin, a pomáhá udržovat bystrost mysli, zmírňovat účinky stresu a únavy a zvyšovat kognitivní výkon v náročných situacích.

Extrakt z citrusu aurantium (8 % synefrinu): Synefrin má podobné vlastnosti jako efedrin a je silným stimulantem, který dokáže zvýšit metabolismus a energetický výdej, aniž by zvyšoval srdeční frekvenci nebo krevní tlak, což z něj činí bezpečnější alternativu pro hubnutí a zvyšování energie.

Extrakt ze zeleného čaje (90 % polyfenolů): Vysoká koncentrace polyfenolů, zejména EGCG, v tomto extraktu je spojována se zvýšenou oxidací tuků a povzbuzením metabolismu, což může vést ke zlepšení kontroly hmotnosti a celkovému zlepšení zdravotního stavu.

Cholin bitartrát: Tato základní živina hraje klíčovou roli v činnosti jater, svalové činnosti a metabolismu. Cholin je také nezbytný pro tvorbu acetylcholinu, neurotransmiteru, který se podílí na paměti a ovládání svalů.

Bezvodý kofein:Tato koncentrovaná forma kofeinu je proslulá svými stimulačními účinky, které zajišťují okamžité zvýšení bdělosti a energie a pomáhají zvýšit intenzitu a soustředění při tréninku.

Extrakt z Garcinia Cambogia (40 % HCA): Kyselina hydroxycitronová obsažená v tomto extraktu z tropického ovoce je studována pro svůj potenciál bránit ukládání tuků, kontrolovat chuť k jídlu a přispívat k pocitu sytosti, což může být prospěšné pro regulaci hmotnosti.

Extrakt z kajenského pepře (10:1 kapsaicinoidů): Kapsaicinoidy z kajenského pepře jsou známé pro svou pálivost a zkoumá se jejich schopnost podporovat metabolismus, zvyšovat spalování kalorií a snižovat chuť k jídlu, což přispívá k termogennímu účinku v těle.

Piperin 95 % (extrakt z černého pepře): Tato bioaktivní sloučenina zvyšuje biologickou dostupnost ostatních živin, včetně některých živin v tomto přípravku, a zajišťuje tak jejich maximální vstřebatelnost a účinnost.

WARCRY® SHREDZ je vaším dokonalým společníkem, pokud jde o spalování tuků a definici svalů.

NÁVOD K POUŽITÍ WARCRY SHREDZ

➠ Smíchejte 1 odměrku přípravku WARCRY® SHREDZ s 300 ml vody a konzumujte 30 minut před tréninkem nebo během dne pro zvýšení energie.

➠ 1 odměrka = 1 porce

Pozor! Tento výrobek je náchylný k tvorbě hrudek, protože obsahuje složky klasifikované jako hygroskopické. Absorbují vlhkost z okolního prostředí, což může vést ke shlukování prášku do tvrdých bloků. Jedná se o naprosto normální proces a neznamená, že by výrobek byl prošlý. Tvrdnutí výrobku nemá vliv na jeho účinnost ani chuť. K použití výrobku stačí nádobu promíchat nebo ztvrdlé kousky rozbít. Skladujte na suchém místě, aby nedošlo ke ztvrdnutí.

NUTRIČNÍ INFORMACE A SLOŽENÍ WARCRY SHREDZ

Složení a nutriční údaje najdete mezi produktovými fotkami.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu