SUPERIOR 14 MEGA RASP 300g

Akce
Hodnocení produktu 4.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Silná termogenní rozpustná a ochucená formule Mega Rasp od Superior 14 obsahuje 21 aktivních složek pro extrémní spalování tuků

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
899,–
799,–
+ -

SUPERIOR 14 MEGA RASP – INSTANTNÍ PEKLO PRO TUKOVÉ ZÁSOBY

 • SILNÝ TERMOGENNÍ ÚČINEK!Superior 14 Rasp
 • EXTRÉMNÍ SPALOVAČ TUKŮ!
 • 21 AKTIVNÍCH SLOŽEK!
 • VŠE PRO MAXIMALIZACE SPALOVÁNÍ TUKŮ

Novinka roku 2020, která je pokračováním Světového tabletového bestseleru spalovače RASP. Vyslyšeli jsme hlasy vás všech a přinášíme verzi ultimativního spalovače tuků, který lze nově popíjet během tréninku a „spalovat jako o život“. Rozpustný Mega Rasp je navržen tak, aby jste jej mohli kombinovat s dalšími našimi výrobky. Pro náročné zákazníky to tak znamená úplně novou kategorii účinu. Silné může být ještě silnější, výkonné může být ještě výkonnější.

Nabízí se v prvé řadě kombinace tabletové verze Raspu a této nové rozpustné verze. Říkáme rozhodně ANO. Lze ale kombinovat i s dalšími skvělými novinkami, například s rozpustnými BCAA, nebo s instantními EAA, ale můžete například zkombinovat i s tabletovým NO4 AAKG. Ve všech případěch dostanete úplně nový level trénování a účinků.

Za začátku jako vždy stáli vědci v laboratoři Superior 14 vyvinuli speciální kombinaci účinných látek, která Vás povzbudí do tréninku, namotivuje a dodá větší odhodlání a soustředění. Mega RASP je sinonymem pro mega dávku spalování

21 pečlivě vybraných surovin a přísad zajišťují jedinečné účinky:

 • 1. Udržení optimální hladiny cukru v krvi pro spalování tuků
 • 2. Odbourává uložené tuky a přeměňuje je na energii
 • 3. Přináší více energie pro intenzivnější cvičení
 • 4. Urychluje trávení
 • 5. Má silný termogenní účinek

Mega Rasp je v laboratoři vyvinutá kombinace přírodních látek – jednotlivé složky jsou na sobě závislé a vytváří synergní effekt, účastní se již procesu trávení a tím zvyšují využití tělesného tuku k přeměně na čistou energii. Mega Rasp blokuje mechanismus ukládání tuků a tím opět přispívá k jeho redukci. Z celkového výsledku budete tedy velmi překvapeni.

MEZI AKTIVNÍ ÚČINNÉ LÁTKY PATŘÍ:

Extrakt ze zeleného čaje – silná a účinná látka, která pomáhá zvýšit oxidaci tuku a přispívá k jeho redukci a získávání energie z něj

L-Karnitin – obzvláště důležitá látka k regulaci hladiny tuků v organismu. L-Carnitin při fyzické zátěží dodává tuky jako palivo buněčným mitochondriím, které jej přeměňují na energii. L-karnitin tak zabraňuje únavě, zkracuje regenerační období po tréninku, zvyšuje celkový výkon a výrazně snižuje množství tukových buněk.

Extrakt z guarany – v kombinaci s L-carnitinem a zeleným čajem podporuje redukci hmotnosti. Existuje již mnoho důkazů o tom, že konkrétní kombinace látek pomáhá k rychlejšímu spalování tuků.

Kola Nut – výtažek z ořechů jehličnatých stromů rodu Cola obsahuje vysoké množství kofeinu, pomáhá bojovat proti únavě stimulací centrálního nervového systému. Kola Nut dále kromě kofeinu obsahuje theobromin, teofylin, phlobaphens, kola red, betaine, protein, starch, tuk, thiamin, riboflavin a niacin.

Kombinace všech těchto výše uvedených látek poskytuje nejlepší efekt ve spalování tuků!

CO MEGA RASP NABÍZÍ?

 • 1. Snížení podílu tělesného tuku a tím přispění k lepšímu zdraví a fyzické kondici
 • 2. Štíhlejší a vyrýsovanější svaly
 • 3. Zvýšení energie cestou spalování tuků

RASP se doporučuje zejména osobám do jejich redukčních programu, stejně tak pro aktivní a rekreační sportovce.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Jako doplněk stravy užívejte Mega Rasp 20 minut před tréninkem. Dávku 10g (1 odměrka) rozmíchejte ve 250ml vody a vypijte. Druhou možností je popíjet během tréninku spolu s rozpustnými aminokyselinami.

Mega Rasp není náhradou pevné stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek neužívejte déle než 8 týdnů, vysaďte jej poté na 4 týdny. Nepřekračujte dávku 24 hodin. Neužívejte 5 hodin před spaním. Další informace o produktech viz štítek výrobce.

NUTRIČNÍ INFORMACE:

Velikost dávky 2 odměrky (10 g)

Počet dávek v balení: 30

Složení

CELLULIT STOP Blend [Methylsulfonyl­methan (MSM), pyruvát vápenatý, bromelain (od Ananas Comosus 1200 GDU / gm), kolagen (od hovězího) Kyselina hyaluronová (standardizovaný 90% hialuronát sodný), pyridoxinový hydrochlorid], THERMO FAT BURNING Matrix [Zelená káva] (Káva Robusta L.), extrakt z bobů (standardizovaný na 50% chlorogenové kyseliny a 2% kofeinu), kořen sibiřského ženšenu (Eleutherococcus Senticosos) a extrakty z oddenků (standardizované na 0,8% Eleutherosidů), L-tyrosin (forma volné aminokyseliny) , Chitosan (z krevet), extrakt ze semen Kola Nut (Cola acuminate) (standardizovaný na 5% kofein), trávový prášek Alfalfa (Medicago sativa), bezvodý kofein, extrakt černého pepře (Piper nigrum) (standardizovaný na 95% piperin), bílý Extrakt z kůry vrby (Salix alba) (standardizovaný na 15% salicin), prášek chilli papričky (Capsicum annuum L.), oxid zinečnatý], sladidlo (Xylitol), protispékavé látky (oxid křemičitý), kontrola APPETITE [L-karnitin Extrakt z listů L-tartrátu, zeleného čaje (Camellia sinensis) (standardi zed na 50% celkových polyfenolů, 30% katechinů, 15% EGCG, 7% kofeinu), extrakt ze semen Guarana (Paullinia cupana) (standardizovaný na 5% kofeinu), Chromium III-pikolinát], kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina citronová) ), Aromatizátory, Emulgátor (sójový lecitin), Sladidlo (Sukralóza), D-biotin.

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Informace o alergenech:

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.