MyProtein MyThermo X-treme

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

MyThermo – je nejsilnější thermogenní spalovač tuků. Obsahuje i množství ingrediencí, které zlepšují výkon – extrakt z Guarany, TeaCrine, Ženšen, Tyrosin.

Detailní popis

Kód:
Výrobce: MY PROTEIN
Velikost: 90 kapslí
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
699,–
+ -

MyProtein MyThermo X-treme, 90 kapslí

MYTHERMO™ extremně účinný doplně na úpravu hmotnosti.

MYTHERMO X-TREME ™ byl navržen tak, aby poskytoval vašemu tělu množství důležitých živin potřebných během cvičení, a zároveň měl MYTHERMO X-TREME ™ silnější nabuzující účinek než MYTHERMO™. Je proto ideálním doplňkem při hubnutí, pokud zvládáte vyšší množství kofeinu.

Esenciální složkou tohoto produktu je kolový ořech, což je plod stromu kola. Jeho účinek podporuje hubnutí a pomáhá při udržování tělesné hmotnosti. Tato pokročilá formule obsahuje i zástup vitamínů a minerálů, které hrají důležitou roli v tělovém metabolismu. Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů, což znamená že je důležitým prvkem při přeměně tuku na energii, zatímco chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin, vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a vitamin B12 přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu. Chrom také přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi, a může tak předejít nechtěným výkyvům hladiny cukru v krvi. Vitamin B6 a vitamin B12 také přispívají ke snižování pocitu únavy a vyčerpání, což je vhodné při nízkokalorické di­etě.

Kromě složek, které podporují metabolismus, jsme přidali i množství ingrediencí zlepšujících výkon, které vám pomohou k dosažení vašich tréninkových cílů. Extrakt z guarany a kolový ořech přirozeně poskytují 160 mg kofeinu v porci, díky čemuž zvýší vaši pozornost a zlepší koncentraci. Užívejte před cvičením pro podporu mysli a delší a efektivnější trénink. Kvalitnější trénink vede ke kvalitnějším výsledkům, což je jinak těžko dosažitelné při nízkokalorické dietě. Přidali jsme i 140 mg TeaCrine® na porci, který je svou strukturou podobný kofeinu a poskytuje extra nakopnutí.

Vysoká koncentrace extraktu z korejského ženšenu, kajenského pepře, oblíbených předtréninkových aminokyselin a L-tyrosinu dělají tento produkt kompletním. Pokud chcete využít celého potenciálu MyThermo X-treme, ale dávka 160mg kofeinu je pro vás příliš, pak sáhnětě po čistém MyThermo.

Klíčové výhody MyThermo X-treme Obsahuje cholin, který přispívá k optimální funkci metabolizmu Kola ořech, přísada, která podporuje hubnutí a může pomoct kontrolovat tělesnou hmotnost Obsahuje také jód, riboflavin a vitamín B12, které jsou neoddělitelně spjaté s energetickým metabolizmem

Doporučené použití Užívejte 2 kapsle denně. Nejlépe před cvičením UPOZORNĚNÍ: Obsahuje vysoké množství kofeinu. Nedoporučuje se těhotným ženám ani dětem. Obsahuje 320mg kofeinu v denní dávce.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek je doplněk stravy a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunce. Skladujte mimo dosah dětí.

Ideální kombinací s MyThermo X-treme jsou BCAA tablety a rozhodně Diet Whey. Bez těchto 2 doplňků nebude Vaše dieta ani výsledky kompletní.

Složení MyThermo XTREME

Počet dávek v balení: 30 (90ct) a 60 (180ct)

Složení
Na porci

Vitamín B6 3 mg 239 %

Vitamín B12 14 µg 560 %

Chrom 80 µg 200 %

Guarana 200 mg

Theacrine (TeaCrine®) 140 mg

Tyrozin 133 mg

Celkově kofein (včetně guarany a kolového ořechu) 160 mg

Kolový ořech 83 mg

Extrakt z ženšenu 67 mg

Cholin 60 mg

Kajenský pepř 33 mg

Extrakt z čierného pepře (Bioperine®) 3 mg

  • DDD – Doporučená denní dávka

Guarana, kapsle (hydroxypropyl methylcelulosa), cholin, TeaCrine® (theacrine), tyrosin, kofein anhydrit, Theanin, kolový ořech (semínka koly lesklé), extrakt ze ženšenu, rýžová mouka, kajenský pepř, vitamin B12, vitamin B6, barvivo (E171 ), Bioperine® (extrakt z černého pepře), chrom.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.