MyProtein MyThermo

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

MyThermo – je nejsilnější thermogenní spalovač tuků. Obsahuje i množství ingrediencí, které zlepšují výkon – extrakt z Guarany, TeaCrine, Ženšen, Tyrosin.

Detailní popis

Kód:
Výrobce: MY PROTEIN
Velikost: 90 kapslí
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
579,–
+ -

MyProtein MyThermo, 90 kapslí

MYTHERMO™ je průlomový doplněk na hubnutí a byl pečlivě navržen pro ten nejúčinnější efekt při hubnutí.

Kombinace účinných ingrediencí dělá z tohoto pokročilého produktu nezbytnost pro každého, kdo to myslí s cvičením a stravováním vážně.

Kolový ořech je plod – stromu kola, který roste v tropických deštných pralesích v Africe, a právě to je ta výjimečná složka, která odlišuje tento produkt od ostatních. Přírodní extrakt z kolového ořechu může pomoci při hubnutí, a je tak skvělým doplňkem při dietě. Cholin je dalším klíčovým prvkem, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů, což znamená, že hraje důležitou roli při přeměně tuku na energii.

MYTHERMO™ zvyšuje i výkon a dodává energii při cvičení díky přidanému přírodnímu kofeinu a B vitamínů. Kolový ořech a guarana přirozeně poskytují 100 mg kofeinu na porci pro povzbuzení a zvýšení pozornosti a koncentrace (obsahuje minimálně 75 mg kofeinu v jedné dávce). Přidali jsme také 125 mg TeaCrine® v dávce, který se svojí molekulární strukturou podobá kofeinu a poskytuje tak extra dávku „nakopnutí“. Vitamin B6 a B12 přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snižování pocitu únavy a vyčerpání.

Přidali jsme i řasu měchůrkovitou, známou také pod anglickým názvem bladderwrack, což je řasa vyskytující se u pobřeží Severního moře a její hlavní výhodou je vysoký obsah jódu. Jod přispívá k normální kognitivní funkci, jakož ik normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k její normální funkci. Pro dokončení tohoto produktu jsme přidali i extrakt z hroznových jadérek a z bílé fazole.

MYTHERMO ™ poskytuje 100 mg kofeinu v dávce, vyzkoušejte také MYTHERMO X-TREME™ pro ještě větší dávku účinosti.

Klíčové výhody MyThermo Obsahuje cholin, který přispívá k optimální funkci metabolizmu Kola ořech, přísada, která podporuje hubnutí a může pomoct kontrolovat tělesnou hmotnost Obsahuje také jód, riboflavin a vitamín B12, které jsou neoddělitelně spjaté s energetickým metabolizmem

Doporučené použití **Užívejte 3 kapsle denně. Nejlépe před cvičením **

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Tento výrobek je doplněk stravy a neměl by být náhradou pestré a vyvážené stravy. Skladujte na chladném a suchém místě, mimo dosah slunce. Skladujte mimo dosah dětí.

Ideální kombinací s MyThermo jsou BCAA tablety a rozhodně Diet Whey. Bez těchto 2 doplňků nebude Vaše dieta ani výsledky kompletní.

Složení MyThermo

Počet dávek v balení: 30 (90ct) a 60 (180ct)

Složení
V dávce *DDD

Vitamín B6 4,6 mg 300 %

Vitamín B12 50 µg 2000 %

Jód 400 µg 267 %

Extrakt z bílé fazole 500 mg

Řasa měchůrkovitá – bladderwrack 200 mg

Extrakt z hroznových jadérek 150 mg

Guarana 125 mg

Theacrine (TeaCrine®) 125 mg

Kolový ořech 100 mg

Cholin 90 mg

Celkově kofein (včetně guarany & kolového ořechu) 100 mg

Extrakt z černého pepře (Bioperine®) 5 mg

  • DDD – Doporučená denní dávka

Extrakt z bílé fazole, kapsle (hydroxypropyl methylcelulosa), cholin bitartrát, řasa mechúrkovitá – bladderwrack, extrakt z hroznových jadérek, guarana, TeaCrine® (theacrine), kolový ořech, kofein anhydrit, vitamin B12, barvivo (E171), Bioperine® (extrakt z černého pepře), vitamin B6.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.