Applied Nutrition Shred-X

Hodnocení produktu 4.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Shred-X je extremně silný termogenní spalovač se stimulanty od Anglické značky Applied Nutrition. Najdete v něm extrakt ze zeleného čaje, bezvodá kofein, kajenský pepř, TeaCrine ale i řadu vitamínů B a Chrom

Detailní popis

Kód: APN-010
Výrobce: Applied Nutrition
*: 90 cps
Dostupnost: skladem
 
1 059,–
+ -

Applied Nutrition Shred-X

Shred-X je produkt nabízející unikátní kombinaci věrohodných a populárních ingrediencí pro podporu rozmanitých tréninkových cílů.

Klíčové benefity

- Chrom (podílí se na metabolismu makroživin)

- Celkový obsah kofeinu 278 mg

- Vitaminy B přispívají zmírnění únavy během dne

- Vegetariánské kapsle, Halal certifikovaný produkt

Doporučené dávkování

konzumujte 3 kapsle denně s jídlem

  • 1 dávka: 3 kapsle
  • Počet dávek v balení: 30

Nutriční hodnoty

- Celkový obsah kofeinu 278 mg

V jedné dávce:

Zelený čaj (95% Polyfenoly) 400 mg¨

Bezvodý kofein 250 mg

Kajenský pepř 200 mg

Extrakt z olivových listů 200 mg

TeaCrine® 100 mg

Gama-Butyrobetain Ethyl Ester HCL 25 mg

BioPerine® 5 mg

L-Tyrosin 150 mg

L-Theanin 150 mg

Cholin 150 mg

Vitamin B3 16 mg 10034 %*

Vitamin B6 5 mg 358 %*

Vitamin B12 200 mcg 8000 %*

Chrom 120 mcg 300 %*

  • Referenční hodnota

Složení Extrakt ze zeleného čaje (95% polyfenoly), bezvodý kofein, kajenský pepř, extrakt z olivových listů (standardizováno pro 30% oleuropeinu), L-tyrosin, L-theanin, kajenský pepř, cholin bitartrát, TeaCrine®, zeleninové kapsle: hydroxypropyl methylcelulóza, gama-butyrobetain ethyl ester HCl, zeleninový stearát hořečnatý, oxid křemičitý, vitamin B3 (jako nikotinamid), BioPerine® (extrakt z černého pepře), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (jako kyanokobalamin), pikolinát chromitý

Varování: Před začátkem užívání se poraďte se zdravotním specialistou, pokud je Vám méně než 18 let, ještě těhotná nebo kojíte, nebo pokud máte podezření na zdravotní problémy či berete OTC léky. Vysoký obsah kofeinu. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Skladujte na chladném a suchém místě z dosahu dětí. Nepřekračujte doporučenou dávku. Alergeny jsou uvedeny tučně.

GMP: Tento produkt byl vyroben v GMP zařízení pod striktní kontrolou kvality pro jistotu konzistentní vysoké kvality, která splňuje požadavky registrace (MA) nebo specifikace produktu.

TESTOVÁNO PRO ATLETY Každá složka v této dávce podléhá před výrobou přísné kontrole a testování zakázaných látek v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem zajistit nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečné.

POZOR Pokud jste mladší 18 let, těhotná, kojící nebo pokud máte jakýkoli známý nebo podezřelý zdravotní stav nebo užíváte léky na předpis, vždy se poraďte se svým lékařem. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:
Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.