BodyFlex Night Cut

Doporučujeme
Hodnocení produktu 0 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Spalujte tuky v noci a maximalizujte tak účinek své diety. Night Cut od BodyFlex Nutrition obsahuje kombinaci látek urychlujících metabolizmus bez stimulačních účinků

Detailní popis

Kód:
Příchuť: 100pcs
Dostupnost: na dotaz
 
499,–
+ -

BodyFlex – Night Cut noční spalovač

Spalujte tuky v noci a maximalizujte tak účinek své diety.

Night Cut obsahuje kombinaci látek urychlujících metabolizmus bez stimulačních účinků, takže váš spánek nebude negativně ovlivněn. Naopak budete spát efektivněji a navíc budete spalovat více tuku.

Pro dosažení ještě rychlejšího spalování tuku je vhodné Night Cut kombinovat s přípravkem RED Thermo podle doporučeného dávkování.

Přednosti produktu:

  • jeden z nejsilnějších nočních spalovačů tuku na trhu
  • urychluje metabolizmus v noci
  • obsah kofeinu jen 10mg / kapsle
  • obsahuje přírodní antioxidanty

Doporučené dávkování:

Doporučené dávkování: Užívejte 2–3 kapsle před spaním a zapijte dostatečným množstvím vody.

Výživové hodnoty:

2 kapsle energie 12,4 kJ / 3 kcal

bílkoviny 0,60 g

sacharidy 0,10 g

z toho cukry <0,10 g

tuky <0,10 g

z toho nasycené <0,10 g

sodík <0,01 g

Acetyl L-Carnitin HCL 380 mg

Extrakt ze zelené kávy 300 mg

Extrakt malinový keton 280 mg

L-Theanin 260 mg

Extrakt ze zeleného čaje 180 mg

Složení:

Acetyl-l-karnitin hydrochlorid, zelená káva extrakt, malinový keton extrakt, l-theanin, želatina, zelený caj extrakt, barviva (oxid titanicitý, cerven a žlut železitá, azorubin).

Informace:

potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku

Upozornění:

obsahuje kofein – není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem či jinými kardiovaskulárními potížemi Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.