Body & Fit Clarinol CLA 60 kapslí

Hodnocení produktu 2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Clarinol CLA jsou certifikované kapsle CLA pro Vaše zdravé tělo a zdravé hubnutí.

Detailní popis

Kód: BF-021-60
Výrobce: Body & Fit
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
249,–
+ -

Body & FitClarinol CLA Clarinol® CLA je doplněk stravy s unikátním efektem. Na trhu naleznete velké množství druhů a značek CLA, avšak Clarinol® CLA je světovým standardem kvality.

CLA (kyselina linolová) přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Vlastnosti Clarinol® CLA:

  • ideální pro nadšence fitness a bodybuildingu
  • garantovaná kvalita
  • 100% bez stimulantů
  • s Clarinol® CLA si vybíráte nejvyšší kvalitu

Vyberte si kvalitní a bezpečný produkt, vyberte si populární CLA, která skutečně funguje. Mnoho značek kupuje čínskou CLA nízké kvality a vydává své produkty za kvalitní. Nenechte se oklamat a vyberte si garantovanou kvalitu a čistotu Clarinol®. Clarinol® CLA rozeznáte podle oficiálního loga.

Q&A

Je CLA vhodná i pro ženy? Určitě ano! CLA je užitečný doplněk stravy v dietě.

Doporučené užívání CLA Užívejte 3 krát denně jednu kapsli, ideálně s jídlem. Obsah balení: 60 a 180 kapslí Obsah Clarinol® CLA na jednu kapsli: 800mg Složení: Clarinol® CLA A-80, želatina (kapsle (bovinní)), zvlhčovadlo (glycerol), antioxidanty (přírodní směs tokoferolů*). *jiný název pro přírodní vitamin E.

Doplněk stravy, není vhodný jako náhrada bohaté stravy. Nepřesahujte denní doporučenou dávku. Po otevření pořádně uzavřete. Skladujte na chladném, suchém místě, mimo dosah dětí. Výrobní číslo / datum spotřeb naleznete na obalu.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.