Allmax QuickMass Weight Gainer 4,5 kg

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

QuickMASS Gainer je neuvěřitelně chutný gainer poslední generace, s exkluzivním složením!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
2 119,–
+ -

Související produkty

QuickMass Weight Gainer značky Allmax

QuickMass Gainer byl vyvinut na základě výzkumů provedených na Kalifornské státní univerzitě, je určen výhradně pro sportovce, kterým jde o rychlý nárůst čisté svalové hmoty.

Quickmass™ poskytne v každé denní dávce 1010 kalorií, 56 g OCTA-PRO proteinu, 7,8 g glutaminu a revoluční technologii aktivace kalorií NP5.

Quickmass™ obsahuje 8 různých forem proteinů (zaručují prodloužené uvolňování aminokyselin), je též glykemicky dorovnán 5 gramy vlákniny pro delší přísun živin a udržení hladin energie, obsahuje esenciální mastné kyseliny a tzv. NP5 – směs kreatinu (včetně CEE malátu), inzulinogenních činidel a enzymů umožňujících efektivní využití kalorií.

QUICKMASS LOADED je gainer vytvořen za pomoci vědců z California State University a je navržen tak, aby i ty opravdu nejtěžší hard-gaineři získali čistou svalovou hmotu a to rapidne rychle. Tato studie, odpovídající zlatému standardu, kontrolovaná placebem, ukázala nárůst velikosti hrudníku o 1 palec a se ziskem o 4,5 krát více svalové hmoty než placebo skupina.

  • 60 gramů OCTAPRO™ – 8-STAGE Protein Delivery Matrix
  • 161 gramů CARBPLEX™ – GI balancovaná směs sacharidů
  • 14 gramů OMEGALipid™ – esenciální mastné kyseliny (EFA)

QUICKMASS LOADED funguje tak, že poskytuje přesně 1010 kalorií v jedné porci (čtyři odměrky) vyrobené z následujících jedinečně navržených a získaných makronutrientů:

QUICKMASS Gainer LOADED používá komplex 8 různých proteinů pro budování svalové hmoty prostřednictvím OCTAPRO, vytváří rychlou i trvalou dodávku aminokyselin, které pracují nepřetržitě po celý den pro obnovu a růst svalů. Naštartuje syntézu svalových bílkovin a doplní palivo pro nárůst svalové hmoty!

CARBPLEX ™

je rozhodující pro zajištění paliva, které vaše tělo potřebuje k růstu svalů po celý den. CARBPLEX využívá pokročilý polymerizovaný maltodextrín s velmi vysokou molekulovou hmotností , který absorbuje až 20 krát pomaleji – poskytuje ultimátní palivo pro maximální růst. Nyní taky AWM2300 ™ kukuřičný a patentovaný D5–2 ™ odolný maltodextrin, QUICKMASS LOADED poskytuje trvalé uvolňování živin kriticky důležitých pro vaši nabírací fázi.

Esenciální mastné kyseliny (EFA), jsou snadno nejvíce nutričně nabité kalorie, které můžete konzumovat. Nyní s exkluzivní složkou OMEGA-LIPID s posilněnými Omega 3–6–9 dostanete plné spektrum EFA v kombinaci s tuk spalující MCT, které skutečně posílí a podpoří přirozenou produkci testosteronu.

Silné absorpční látky s enzymatickými aktivátory živin vyvolají opravdové zisky ve svalové hmotě. Patentovaný Cinnulin PF ® výrazně zlepšuje vstřebávání živin a kreatinu. Výsledek – efektivní absorpce nejkvalitnějších živin obrací kalorie na svalovou hmotu.

Jako vynikající zdroj sacharidů, má AWM 2300 velmi nízkou míru osmolarity, což znamená, že je výborne absorbován a velmi dobře stravitelný a úplně bez cukru, bez lepku, bez nadýmání a bez zadržování vody.

S molekulovou hmotností 3000 krát vyšší než dextróza, AWM 2300 má schopnost táhnout další notoricky obtížné živiny, jako je kreatin, beta-alaninu a argininem přes střevní stěny, a zvýšit jejich absorpci.

QUICKMASS obsahuje masivních 5 g čistého L-glutaminu Japonské kvality pro zotavení po tréninku a posílení imunitního systému, který může být oslaben během intenzivního tréninku. Patentovaná technologie GLUTASURE vytváří mikropartikule glutaminu.

ALLMAX Nutrition využívá pouze nejčistější suroviny a výrobní zařízení farmaceutické třídy. Náš glutamin farmaceutické kvality není tepelně ani chemicky ošetřen. K 10 g glutaminu přirozeně se vyskytujícím v QUICKMASS je to masivní dávkování, které zajisté oceníte!

Skutečně čistý 100% farmaceutický kreatin, který dodá skutečné výsledky – a to rychle! Na rozdíl od jiných forem kreatinu s nečistotami nacházejícími se pod detekovatelnou hladinou, je PHARMAFUSE vytvořen ve vzduchotěsných čistých místnostech, s řízenou teplotou a vlhkostí. PHARMAFUSE je nejčistší a nejmocnější kreatin si můžete koupit.

Každá čistě bílá krystalická granule je menší než šířka lidského vlasu – neuvěřitelných 75 mikronů! Jak malý je mikronů? Jeden miliontina metru!

Doporučené dávkování QuickMass Gaineru

  • dávku 2 až 4 odměrky rozmíchejte ve 400 až 800 ml vody
  • pro optimální nárůst svalové hmoty užívejte 2 x denně po dobu 8 týdnů
  • v tréninkové dny užijte první dávku mezi ranním a odpoledním jídlem a druhou dávku ihned po tréninku
  • v netréninkové dny užijte první dávku mezi ranním a odpoledním jídlem a druhou dávku 30 minut před spaním