Superior 14 Platinum Mass Gainer 4550 g

Recenze
Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

VYSOCE KVALITNÍ GAINER PLATINUM MASS ZNAČKY SUPERIOR 14

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
999,–
+ -

VYSOCE KVALITNÍ GAINER PLATINUM MASS ZNAČKY SUPERIOR 14

EXTRA DÁVKA KREATINU

EXTRA DÁVKA GLUTAMINU

BCAA V POMĚRU 2:1:1

Získejte čistou svalovou hmotu s Platinum Mass!!! Speciálně pro HARDGAINERS. Professional mass gainer pomůže doplnit zvýšené potřeby kulturistů, profesionálních sportovců, strongmenů ale i kondičních sportovců v oblasti energetických výdajů. Je to silný prostředek k získání nových kilogramů svalové hmoty a skvěle navržená formule pro rychlé zotavení z intenzivních tréninků.

Každá porce Platinum Mass obsahuje 20 gramů vysoce kvalitních bílkovin ve speciální směsi: syrovátkový proteinový koncentrát, koncentrát mléčné bílkoviny, kaseinát vápenatý, mléčný a sojový izolát. Platinum Mass dále má v jedné dávce 500 kalorií. Obsahuje komplexní sacharidovou směs, BCAA, extra dávku glutaminu, Kreatinovou směs ve speciálně vědecky vyvinutém poměru k podpoře silového tréninku, k podpoře růstu hmotnost,  zvýšení svalové hmoty více, než u jakéhokoliv jiného gaineru. 

Hnací silou PLATINUM MASS jsou:

1. Sacharidy s různou úrovní vstřebatelnosti (rychlé, střední a pomalá vstřebávání). Výsledek je konstantní hladina inzulínu a energie- přesně tohle je spoušť k získání svalové hmoty a větší síly

2. Ideální směs proteinu s pomalými a rychle vstřebatelnými bílkovinami (syrovátkový protein, mléčný protein, kaseinát vápenatý, mléčný a sójový proteinový izolatu) pro konstantní příjem aminokyselin do svalových buněk. Výsledkem je konstatní příjem bílkovin do svalových buněk po dobu kdy, to nejvíce potřebujete.

3. Anabolické a antikatabolické přísady, jako je Glutamin a BCAA, aby se do těla dostalo dostatečné množství nejdůležitějších aminokyselin k podpoře regenerace a nárůstu svalové hmoty. Bez těchto aminokyselin nedosáhnete svalového růstu!

4. CELL Volimizer Kreatin Matrix (Kreatin Monohydrát, Tri Kreatine Malate a Kreatin HCL) pro posílení svalového rozvoje a úrovně síly.

Tato speciální kreatinová směs Vám také přináší více energie způsobné ATP. Zvláštní poměr všech složek podporuje přirozenou hladinu hormonů. Výsledkem je, že máte vyšší hladinu růstového hormonu, inzulínu a testosteronu ve Vašem těle. To Vám zaručuje anabolický stav a  pomůže Vám získat více svalové hmoty a síly! Superior 14 Platinum Mass je ideální doplněk výživy pro jedince, kteří chtějí přidat užitečné kalorie do jejich stravy, jakož i ke zvýšení nebo udržení svalové hmoty.

Platinum Mass Vám jednoduše přidá další kalorie ve správných porcích pomocí lahodného nápoje, aniž byste se museli obtěžovat s přípravou dalšího jídla na cestu.Budete také rádi za krémovou a vynikající chuť Platinum Mass, a to i přesto že obsahuje velkou dávku BCAA a Glutaminu, kdy většina dopňku s těmito aminokyselinami mají nahořklou chuť –  to však není případ Platinum Mass. Jednotlivé složky jsou na nejvyšší úrovni, ale vy budete cítit jen příchuť čokolády, vanilky nebo jahody !!!

Platinum Mass není srovnatelný s žádným jiným produktem na trhu. 

Složení:

Protein Blend (syrovátkový koncentrát, koncentrát mléčných bílkovin, kaseinat vápenatý, sojový a mléčný izolát), sacharidy (dextróza, maltodextrin, fruktóza), kakaový prášek s nízkým obsahem tuku (pouze u čokoládové příchuti), přírodní a umělé aroma. 

Doporučené dávkování:

Smíchejte 3 odměrky (150 g) do cca 240 ml studené vody a směs dobře promíchejte. Konzumujte 1 – dávky denně. PLATINUM MASS může být konzumován okamžitě před anebo po tréninku pro získání optimálních výsledků.

Poznámka:

Užívejte tento výrobek pouze jako doplněk stravy. Může dojít k usazování výrobku vlivem expedice. Vlhkost může způsobit shlukování a zabarvení. Odměrka se může usadit během přepravy na dně. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Po uplynutí expirace vyřaďte. 

Allergen info:

Obsahuje mléko, sóju (lecitin). Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.

Další informace o produktu viz štítek výrobce.

Nutriční informace:

SUPERIOR 14 PLATINUM MASS MILK CHOLLATE – recenze

Publikováno:

Nedávno jsem slíbil otestovat některé z produktů značky Superior 14, která nově vstupuje na Český trh doplňků výživy pro sportovce a zde je první recenze gaineru Platinum Mass v příchuti Milk Chocolate. Tento gainer mi výborně zapadl do začátku objemové přípravy a kreatinového cyklu a již po přečtení uváděného složení jsem se na něj velmi těšil. K tomu se ale dostanu v další kapitole. Obecně je možné uvést, že přávě k vůli obsahu kreatinu bych ho řádil v objemu do vámi plánované fáze s kreatinem a neužíval ho tedy dlouhodobě. Takže po zkonzumovaném 1000 g balení na mě zanechal tyto dojmy: