Superior 14 Superior Mass Professional 4550 g

Hodnocení produktu 2.2 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

VYSOCE KVALITNÍ GAINER SUPERIOR MASS PROFESSIONAL ZNAČKY SUPERIOR 14

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
1 449,–
+ -

VYSOCE KVALITNÍ GAINER SUPERIOR MASS PROFESSIONAL ZNAČKY SUPERIOR 14Kenny Flex Keuscher

1000 KALORIÍ

71 G PROTEINU

EXTRA DÁVKA GLUTAMINU

BCAA V POMĚRU 2:1:1

Pokud chcete být v posilovně mimořádně veliký…. potřebujete SUPERIOR MASS PROFESSIONAL!

Superior Mass Professional je unikátní kombinace vysoce kvalitní proteinové směsi, směsi sacharidů s dlouhým řetězcem s různým glykemickým indexem a přidaných vitamínu a minerálů, která mají za cíl poskytnout dokonalé nutriční hodnoty pro budování nové svalové hmoty. Superior Mass Professional je dále obohacen o enormní dávku Niacinamidu a speciální kombinaci vitamínů podporujících metabolismus a usnadňujících zvýšení svalové hmoty a síly.

Každá dávka Superior Mass Professional Vám dodává:

1. 71 g rychlých, středních, a pomalu vstřebatelných bílkovin s postupným uvolňováním: syrovátkový proteinový koncentrát, hydrolyzovaný syrovátkový protein, kaseinát vápenatá, izolát sójového proteinu, izolát syrovátkových bílkovin a koncentrát mléčné bílkoviny. Kon­centrát syrovátkových bílkovin poskytuje rychle vstřebatelné bílkoviny, které jsou ideální ke konzumaci po tréninku. Mléčné bílkoviny: typ proteinů se střední vstřebatelností (4–6 hodin) a vysokým obsahem aminokyselin. Mléčný a sójový protein: vysoká biologická hodnota proteinové směsi se střední vstřebatelností, stimuluje růst a regeneraci svalů.

2. Asi 1000 kalorií dodávaných pečlivě ve vybraných poměrech sacharidů a syrovátkových bílkovin, které zajišťují rychlý nárůst hmotnosti a síly, aniž by způsobil zbytečné ukládání tukové tkáně, a to díky jeho rychlým a pomalým sacharidům. Sacharidy v Superior Mass Professional mají rozdílný glykemický index, který zajišťuje konstantní a rovnoměrný přísun vysoce koncentrované energie potřebné před a po tréninku. Více kvalitních sacharidů přidaných do energetickém cyklu znamená větší pravděpodobnost zabudování a uložení ve formě svalového a jaterního glykogenu

3. 4,3 g BCAA – Leucin, Isoleucin a Valin v L formě v poměru 2 : 1 : 1 jsou palivem pro kosterní svalstvo, zachovávají svalový glykogen a přispívají k menšímu množství rozštěpených bílkovin

4. Regenerační směs – více než 2,4 g glutaminu, kyseliny glutamové a argininu k doplnění glykogenu a povzbuzení v průběhu a po cvičení.

5. Bohaté složení vitamínů a minerálních látek zajišťují správnou látkovou výměnu bílkovin a sacharidů. 

Doporučené dávkování:

Smíchejte 4 odměrky (255 g) s cca 480 ml studené vody, mléka nebo jiného oblíbeného nápoje. Konzumujte 1–2 porce denně. Výborný ke konzumaci po tréninku a mezi jídly v netréninkové dny.

Poznámka:

Užívejte tento výrobek pouze jako doplněk stravy. Může dojít k usazování výrobku vlivem expedice. Vlhkost může způsobit shlukování a zabarvení. Odměrka se může usadit během přepravy na dně. Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Po uplynutí expirace vyřaďte. 

Allergen info:

Obsahuje mléko, sóju (lecitin). Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.

Další informace o produktu viz štítek výrobce.

Nutriční informace: