Scitec Nutrition Jumbo 4400 g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 3.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

NEJÚČINNĚJŠÍ GAINER S KREATINEM JUMBO ZNAČKY SCITEC NUTRITION 

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SCITEC NUTRITION
 
1 150,–
+ -

NEJÚČINNĚJŠÍ GAINER S KREATINEM JUMBO ZNAČKY SCITEC NUTRITION 

50 G KVALITNÍHO PROTEINU V JEDNÉ DÁVCE!

SMĚS SACHARIDŮ „6-CARB“ S RŮZNÝMI ZDROJI SACHARIDŮ,JAKO NAPŘÍKLAD OVESNÁ MOUKA, PALATINOSE ™ A VITARGO ®!

„JUMBO“ SMĚS S EXTRA ÚČINNÝMI LÁTKAMI!

5 DRUHŮ KREATINU

PŘEDURČENÍ PRO TYPY S „PROBLEMATICKÝM ZVYŠOVÁNÍM HMOTNOSTI“!

BEZ UMĚLÝCH SLADIDEL!

Bylo zjištěno, že lidé mají při snaze budování svalstva sklony k přeceňování svého skutečného denního příjmu živin. Jinými slovy, jedí méně, než si myslí a než je potřeba k rovnoměrnému a signifikovanému vývoji. Každý hledá zázračnou látku, přičemž zapomíná na fakt, že nic není účinnější, než konzistentní příjem dostatečného množství kalorií, energizujících sacharidů a svalstvo budujících bílkovin. 

Tato skutečnost spolu s tím, že mnoho sportovců si nedá tu námahu, aby si vedly stravovací deník znamená, že pro většinu z nich zůstane nejlepší praktickou možností každodenní užívání podobných nápojů, jakým je JUMBO, který skutečně může pomoci k zajištění dostatečného množství přijatých živin, potřebných pro vývoj. S obsahem 50 gramů bílkovin nejvyšší kvality v jedné dávce as velkou dózou energetické bomby „6-carb“ matrixu, JUMBO pořádně vytuningovať rovnici příjmu potravy!

U provedení produktu JUMBO jsme použili syrovátkovou bílkovinu. Je zdrojem bílkovin, nezbytných aminokyselin a dusíku, které jsou nezbytné pro vznik tkání a jejich udržování v těle. Proto JUMBO přispívá ke zvyšování svalové hmoty a také k jejímu udržování. 

Syrovátkové bílkoviny získané z mléka, jsou kompletními bílkovinami, neboť zajišťují pro organismus všechny potřebné typy aminokyselin; včetně 9 aminokyselin, které si organismus nedokáže vytvořit a které je nutné přijmout ve formě potravy (jsou to jmenovitě: Histidin, Isoleucin, Leucin, Lysin, Methionin , Fenylalanin, threonin, Tryptofan, Valin). Využitelnost bílkovin ve stravě se hodnotí na základě množství vstřebaného av těle uloženého dusíku z dané bílkoviny; tedy podle toho, jak je schopna nahradit denní úbytek dusíku. 

JUMBO obsahuje také naši sacharidovou směs „6-CARB“, v níž se nachází ovesná mouka, Palatinose ai Vitargo. Vitargo je patentovaný sacharid s vysokou molekulovou hmotností, jehož výjimečnost je ukryta ve významné odlišnosti od molekulárního profilu cukru (glukóza, fruktóza) a maltodextrinu, který se získává speciálními metodami.

„JUMBO“ matrix s extra účinnými látkami obsahuje velkou dávku patentovaného „CREA-BOMB“ vícesložkového, kreatinového matrixu. Je vědecky dokázáno, že kreatin v 3g-vých denních dávkách, podporuje výkon při cvicích s krátkým časem trvání s výbušnou silou, prováděných s velkou intenzitou, jako je například posilování nebo intervalový kardio trénink. * Formuli jsme vylepšili i extra dávkou aminokyselin, mezi nimiž jsou i esenciální aminokyseliny.

Magnézium se v „Support complex“-e nachází v takovém množství, které přispívá k normální syntéze bílkovin, snižování únavy a vyčerpanosti, normální činnosti nervového systému (stahování svalů a neurotransmise, včetně srdečního svalu), normálnímu metabolismu a tvorbě energie, rovnováze elektrolytů, udržování normálního stavu kostí a zubů a hraje roli při dělení buněk. * Produkt jsme na závěr zkompletovali BioPerine-em, který je patentovaným výtažkem z černého pepře.

Vědecky dokázáno, Tvrzení povoleno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin (EFSA)

JUMBO VŮBEC NEOBSAHUJE UMĚLÁ SLADIDLA A NEOBSAHUJE SAMOZŘEJMĚ ANI ASPARTAM!

Doporučené dávkování:

Chcete-li maximalizovat výsledek, užívejte alespoň jednu dávku denně v závislosti na Vaší tělesné hmotnosti a aktivitě. 

JUMBO lze pít po celý den nebo v rozmezí kolem tréninku (před/během/po). 

Každou dávku pomocí shakeru rozmíchejte ve 300–350 ml nejlépe vody.

Allergen info:

Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sojové a vaječné bílkoviny, lepek a arašídy!

Nutriční informace:

Složení: