BODYLAB VEGAN PROTEIN BLEND 400g

Hodnocení produktu 3.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Přímo ze Severské nedotčené přírody. 100% Veganský protein

  • 62% bílkovin z rostlinných zdrojů
  • Bez přidaného cukru
  • 2 přírodní lahodné příchutě: čokoláda a vanilka

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
329,–
+ -

BODYLAB VEGAN BLEND – PROTEIN PŘÍMO Z PŘÍRODY

Proteinová směs jako žádná jiná!

My víme, že je to těžké dosáhnout na vaši zvýšenou potřebu bílkovin, když se držíte veganské stravy. A to nám zasadilo myšlenku…

Rozvinuli jsme novou veganskou proteinovou směs s 62 % bílkovin z hrášku, rýže a vloček. Přidali jsme prémiový kakaový prášek a skutečný vanilkový lusk z Madagaskaru, abychom vám zaručili lepší chuť, než na kterou jste zvyklí z běžných veganských proteinů. Vegan Protein Blend je bohatý na vlákninu a samozřejmě nemá žádný přidaný cukr. Neříkáme, že by každý měl být vegan, ale pokud se nás zeptáte, tak naše „Vegan řada“ produktů je 100% přírodní volbou.

OD ODPADU K POKLADU:

Už jsme zmiňovali, že tento produkt je 100% rostlinný, ale náš Vegan Blend je zelený v mnoha ohledech. Obal je ekologický a recyklovatelný papír, takže si můžete vaše „šejky“ vychutnávat a zároveň dělat něco dobrého pro životní prostředí.

JAK UŽÍVAT VEGAN BLEND:

Užívejte Vegan blend po tréninku. V tomto momentě je kapacita pro obnovu svalů mimořádně dobrá a vyžaduje rychlý příjem energie a bílkovin. Pokud chcete zvýšit svalovou hmotu, můžete také přidat kreatin. Smíchejte 20g (dávka) Vegan Blendu s 200–250ml studené vody, mandlového mléka či ovesného mléka a třepejte 15–20 vteřin.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.