GENIUS NUTR PROTEIN F5 2000g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Vícesložkový protein od Genius Nutrition – Protein F5. Kromě mléčných zdrojů bílkovin, v něm najdeme i vaječný protein, sojový a hrachový. Využití najde v noci a nebo jako náhrada stravy během dne

Detailní popis

Kód: GEN-021-2-CHOC
Výrobce: Genius Nutrition
Příchuť: Mléčná čokoláda
Dostupnost: skladem
 
1 599,–
+ -

GENIUS NUTRITION PROTEIN-F5 – VÍCESLOŽKOVÝ PROTEIN

Multi-Fusion Protein Complex pro optimální výsledky!

Protein-F5 od Genius Nutrition je vysoce kvalitní směs, která kombinuje 5 typů bílkovin, aby poskytla kompletní aminokyselinový profil a podpořila nutriční potřeby těch, kteří chtějí budovat a udržovat svalovou hmotu. Tento všestranný protein je vynikajícím řešením pro sportovce, kulturisty a ty, kteří si chtějí vylepšit svůj jídelníček a fyzickou výkonnost.

PROTEIN-F5® – 5 SLOŽKOVÁ PROTEINOVÁ FÚZE

  • 1.Syrovátkový proteinový koncentrát – rychlý zdroj bílkovin a aminokyselin, ideální pro regeneraci svalů po intenzivním tréninku.
  • 2.Mléčný protein – zdroj bílkovin s pomalým uvolňováním, který pomáhá udržovat svalovou hmotu po celý den.
  • 3.Sójový proteinový izolát – vysoce kvalitní rostlinný zdroj bílkovin, který obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a podporuje regeneraci a růst svalů.
  • 4.Vaječný proteinový izolát – vynikající zdroj bílkovin s vysokou biologickou hodnotou, který přispívá k rozvoji a obnově svalových tkání.
  • 5.Hrachový proteinový izolát – hypoalergenní zdroj bílkovin rostlinného původu, ideální pro osoby s potravinovou citlivostí.

Protein-F5 je bohatý na BCAA (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem) a esenciální aminokyseliny, které jsou klíčové pro syntézu bílkovin a udržení zdraví a funkce svalů. Tato vysoce kvalitní směs bílkovin v kombinaci s vynikajícím aminokyselinovým profilem činí Protein-F5 vynikající volbou pro podporu vašich fitness cílů.

Doporučení pro užívání: Pro podporu potřeby bílkovin a aminokyselin smíchejte jednu porci Protein-F5 s 250–350 ml vody nebo mléka a konzumujte ihned po tréninku nebo mezi jídly. Tento výrobek je vhodný pro všechny typy diet, včetně vegetariánů, a lze jej používat v kombinaci s dalšími doplňky stravy pro dosažení maximálních výsledků.

S Protein-F5 od Genius Nutrition můžete využívat výhod 5 druhů bílkovin v jediném praktickém výrobku, který vám pomůže dosáhnout vašich výkonnostních a zdravotních cílů. Vyzkoušejte Protein-F5 ještě dnes a pocítíte rozdíl, který může přinést do vašeho aktivního života!

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ PROTEIN-F5

➠ Tréninkové dny: Přidejte 1 odměrku do šejkru a zalijte 200–300 ml studené vody. Zavřete a 20–30 sekund protřepávejte. Konzumujte 1 odměrku hodinu po tréninku.

➠ Netréninkové dny: Konzumujte 1 odměrku ráno a další 1 odměrku mezi jídly.

↻ V závislosti na vypočteném příjmu bílkovin můžete užívat více dávek.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu