Weider Protein 80 Plus 2000 g

Výprodej
Hodnocení produktu 2.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

4 SLOŽKOVÝ PROTEIN NEJVYŠŠÍ KVALITY PROTEIN 80 PLUS ZNAČKY WEIDER

!!!Expirace Lesní směs jogurt – 05/2017!!!

!!!Expirace Banán – 07/2017!!!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Weider
 
1 676,–
+ -

4 SLOŽKOVÝ PROTEIN NEJVYŠŠÍ KVALITY PROTEIN 80 PLUS ZNAČKY WEIDER

Protein 80 Plus je další ze špičkových produktů z dílny společnosti Weider. Je sestaven ze 4 druhů bílkovin: kaseinu, mléčného izolátu, syrovátkového koncentrátu a vaječného albuminu. Obsah cukrů a tuků nepřekračující hranici 5 g na 100 g výrobku (liší se dle příchuti) z něj činí výborný proteinový nápoj, který můžete užít těsně před spaním. Protein 80 Plus prostě předčí všechna Vaše očekávání.

Protein 80 Plus v sobě ukrývá 4 druhy vysoce kvalitních bílkovin, a to kasein, mléčný izolát, syrovátkový koncentrát a vaječný albumin. Proto, váháte-li, pro který proteinový suplement se z široké a pestré nabídky rozhodnout, dejte na Protein 80 Plus. Nejen že chutná skvěle, ale především je také doslova „nadupaný“ těmi nejkvalitnějšími bílkovinami s výbornou vstřebatelností. Nejčistší forma kaseinu s vysokým podílem větvených aminokyselin, bílkoviny, která se nachází v mléku a mléčných výrobcích, bude zásobovat Vaše svaly plynule po dobu až 7 hodin. Mléčný izolát obsahující více než 90 % bílkovin, nízký obsah cukrů a tuků spolu se syrovátkovým koncentrátem, který v co nejvyšší možné rychlosti dodává do svalů kromě jiného také velice důležitou aminokyselinu L-glutamin, se bude podílet na kvalitním nárůstu Vaší svalové hmoty.

Protein 80 Plus Vás jednoduše přesvědčí! Stačí jen vyzkoušet. Díky svému nízkému obsahu cukrů a tuků je naprosto ideálním posledním jídlem před spaním. Vaše svaly tak budou mít dostatek podnětů pro růst během spánku.

Doporučené dávkování:

Rozmíchejte 2 polévkové lžíce (30 g) Protein 80 Plus v 300 ml vody nebo mlékaužívejte v závislosti na Vašem příjmu bílkovin

Složení:

Kaseinát vápenatý, syrovátkový proteinový koncentrát, mléčný proteinový izolát, banánové lupínky (pro příchuť banán), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku (pro příchuť čokoláda, nugát), bílkovina obohacená o syrovátkový prášek (pro příchuť vanilka, jahoda), kyselina citronová (pro příchuť jahoda), kokosové vločky (pro příchuť kokos), sušený vaječný albumin, aroma, sladidla (acesulfam K, aspartam; cyklamát sodný pro příchuť cookies), barviva: beta-karoten (pro příchuť banán), červená řepa (pro příchuť jahoda, lesní plody), borůvky – prášek (pro příchuť lesní plody), karamel (pro příchuť nugát, cookies), E141 (pro příchuť pistácie), guarová guma, antioxidant (kyselina askorbová), pyridoxin hydrochlorid

Informace:

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Nutriční informace: