BODYLAB PROTEIN SHAKE 330ml

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
59,–
+ -

BODYLAB PROTEIN SHAKE

Creamy, tasty and ready to drink

Je to snadné rychlé a pohodlné. Proto jsme vzali svůj protein Whey Protein 100 a dali jej do lahví. Hodíte si ho do kabele, proštěrcháte a můžete rovnou pít. No není to báječné?

Naše nová řada koktejlů Protein Shake ready-to-drink se vyrábí ve třech krémových a extra vláčných příchutích: klasický vanilkový milchshake, letní jahodový mléčný koktejl a samozřejmě náš nejprodávanější bestseller Ultimate Chocolate.

S 25 gramy bílkovin, 0 gramů přidaného cukru a vysokým obsahem vlákniny můžete s čistým svědomím hodit do tašky další koktejl.

Klasický vanilkový koktejl

Upít z našeho Vanilkového mléčného koktejlu je jako být vtažen do starého amerického filmu s kiny, automaty a večeří na zadních sedadlech Cadillacu. Jen zavři oči. Cítíš to?

Jahodový sen

Jahodový koktejl je dětská vzpomínka na mléčný koktejl od mámy. Je to chuť léta a čerstvých jahod s jemnou, sametovou strukturou a lehkým nádechem vanilky. Těšte se na extra chuť

Matka všech mléčných šejků

Ultimate Chocolate dává slovu „intenzivní“ zcela nový význam. Připravte se na nejplnější, nejhustší a nejvíce „čokoládovou“ čokoládu ve své chuti podobné kakau. Pokud jde o tuto příchuť : Ultimate chocolate, nikdy nám nedojdou superlativy.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění:

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.