BODYLAB WHEY 100 1000g

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

100% Dánský protein Whey 100 od značky BodyLab proslul svým nativním složením a dokonalým ochucením. Až nadpřirozené silné a plné příchutě katapultovaly tento protein mezi aktuální fitness best sellery

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: BodyLab
 
489,–
+ -

BODYLAB WHEY 100 – Dánský unikát

Bodylab Whey 100je v Dánsku vytvořený proteinový koktejl a po pouze z Dánského kravského mléka. Mléko je zde zpracováváno za pomocí moderních a šetrných technologií. Bodylab Whey 100 se skládá ze směsi 100% čistého přírodního syrovátkového koncentrátu a izolátu s nejvyšší biologickou využitelností (BV100). Syrovátkový protein je obecně znám jako bohaty zdroj aminokyseliny, které pomáhají člověku s regenerací a růstem svalové hmoty.

V porovnání s jinými proteiny, obsahuje Whey 100 velmi vysokou dávku (22,9%) aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA), díky kterým je tento protein optimálním zdrojem bílkovin. Bodylab dbá kromě čistoty použitých surovin také na čistotu ekologickou a zdravotní, proto žádné výrobky neobsahují ani aspartam, ani AZO barviva.

S čím můžete počítat, je 100% instantnost proteinu. Whey 100 je snadno rozpustný jak ve vodě, mléku tak i v džusu. Nicméně můžeme směle doporučit pro zvýraznění textury a chutě šejku použití sportovního šejkru. Máte-li po ruce pár kostek ledu, zažijete další chuťový upgrade…

V ČEM JE WHEY 100 JEDINEČNÝ?

Dá se to říct poměrně jednoznačně. Whey 100 je „pravdivý protein“. S pravdivým složením a pravdivými příchutěmi bez zbytečné chemie. Když si vezmete například příchuť „Čokoláda“, dostanete skutečně ultimátní plnou a sytou chuť čokolády. Žádnou „vodovku“. Plné a syté příchutě, čisté syrovátkové složení bez umělého nastavování bílkovin, bez přidaného cukru i bez nadbytečné chemie. Proteiny Whey 100 obshují pouze mléčný cukr a trochu umělých sladidel, to proto, aby jste si jej mohli užívat a nemuseli vás přitom trápit kalorie z každého šejku.

DÁVKOVÁNÍ WHEY 100

Jako doplněk stravy užívejte dávku 30–35g 1–4 denně, podle vaší současné diety a potřeb v přijímání bílkovin. Smíchejte vždy jednu dávku s 250–300ml mléka, vody či vašeho oblíbeného džusu. Užívejte mezi hlavními jídly a nejlépe hodinu po tréninku.

V Dánsku vytvořený proteinový prášek: Veškerá výroba Bodylab Whey proteinu se nachází v Hadsundu v severním Jutsku. Takže když tvrdíme, že se jedná o v Dánsku vytvořený proteinový prášek, opravdu to tak myslíme. Tohle není jeden z těch případů, kdy si nějaká firma nechala dodat protein z USA nebo Číny, kde si na něj jen nalepili svoji etiketu. Tento proteinový koktejl je vyroben v Dánsku v naší vlastní moderní továrně dánskými zaměstnanci a s ohledem na dánské právní předpisy a kontrolou dánskými orgány.