GENIUS NUTR HYDRO X5 1800g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Hydrolyzovaný syrovátkový protein od Geniusu – Hydro X5 rozhodně stojí za zvážení!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
1 755,–
+ -

GENIUS NUTRITION HYDRO-X5 – NEJRYCHLEJŠÍ ZDROJ BÍLKOVIN

Objevte výživovou revoluci s HYDRO-X5 od Genius Nutrition®! Je to mnohem víc než jen syrovátkový protein; je to tajemství urychlené regenerace svalů a optimálního výkonu!

Čím je HYDRO-X5 tak výjimečný? Je výsledkem pokročilého procesu hydrolýzy, který rozkládá bílkoviny na menší fragmenty, jako jsou peptidy a aminokyseliny. Tím je zajištěno snadné trávení a rychlé vstřebávání do těla, což podporuje svalovou regeneraci a efektivní růst.

Ať už jste sportovec usilující o špičkový výkon, nebo si jen chcete udržet aktivní životní styl, HYDRO-X5 je pro vás ideálním řešením. Díky odstranění překážek spojených s citlivostí na laktózu nebo zažívacími obtížemi nabízí tento protein čistý zdroj výživy nezbytný pro regeneraci tkání a celkové zdraví.

Laktóza je přírodní cukr obsažený v mléce a někteří lidé mohou mít potíže s trávením tohoto cukru kvůli nedostatku laktázy, enzymu zodpovědného za štěpení laktózy. Během procesu hydrolýzy se syrovátková bílkovina rozkládá na menší fragmenty, čímž se snižuje obsah laktózy. Tyto výsledné peptidy a aminokyseliny jsou snadněji stravitelné, protože jsou předtrávené a tělo je může účinněji vstřebat.

PROČ HYDRO-X5?

  • 22 g bílkovin v jedné dávce
  • 4,9 g BCAA (aminokyselin s rozvětveným řetězcem) na porci
  • 0 g přidaného cukru
  • 115 kalorií na porci
  • Okamžitá úroveň promíchání
  • Rychlá asimilace
  • 100% hydrolyzovaný syrovátkový protein

HYDRO-X5 – pro ty, kteří hledají to nejlepší pro své tělo. Každý doušek je investicí do vaší silnější a zdravější verze! Je to chytrá volba pro podporu vašich cílů v oblasti fitness nebo hubnutí.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ HYDRO-X5

➠ Tréninkové dny: Přidejte 1 odměrku výrobku (30 g) do šejkru a poté zalijte 300 ml studené vody. Přikryjte a protřepávejte po dobu 20–30 sekund.

➠ V závislosti na vašich požadavcích na bílkoviny můžete užívat více porcí.

➠ Netréninkové dny: Konzumujte jednu odměrku výrobku ráno a druhou mezi jídly.

↻ V závislosti na vypočteném příjmu bílkovin můžete užívat více porcí.

♦ TIP – velikost dávky určujte podle své tělesné váhy a podle cíle, který před sebou máte. Pokud jste muž nad 80kg do 100kg, který chce přibrat, pak by měla být velikost dávky 1,5 odměrky. Nad 100kg váhy pak 2 odměrky. Vždy tak aby jste doplnily do stravy bílkoviny až do celkového denního příjmu 2g bílkovin na každé kilo tělesné váhy.

Ženy by se měly držet vyznačeného dávkování

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu