GENIUS NUTR ISOLATE X5 2000g

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Kvalitní čistý 82% syrovátkový izolát CFM. Ve složení nenajdete kromě syrovátky nic, proto má Isolate-X5 od Genius Nutrition zcela nativní složení, bez aditiv a chemie. O luxusních příchutích, které v Isolate X5 najdete, se může některým tradičním výrobcům jen zdát.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
1 675,–
+ -

GENIUS NUTRITION ISOLATE-X5 – NATIVNÍ CFM IZOLÁT

Isolate-X5® je ultraprémiový protein vytvořený pro ty, kteří chtějí ze své stravy vyloučit tuk, cukr a laktózu. Syrovátkový Isolate-X5 představuje nejpůsobivější inovaci v čištění syrovátky pomocí přírodní ultrafiltrace za studena (CFW®), díky níž je tento protein ideální pro jedince, kteří jsou velmi citliví na obsah laktózy. Syrovátkový proteinový izolát obsahuje vysoké množství přirozeně se vyskytujících aminokyselin, které tělo potřebuje každý den. Protože podporuje růst svalové hmoty, je syrovátkový protein nezbytnou součástí každého výživového plánu bez ohledu na váš věk nebo vaši sportovní úroveň.

PROČ ISOLATE-X5®?

✔ 27 g bílkovin v jedné porci

✔ 0 g přidaného cukru

✔ Přírodní filtrace: CFW®

✔ 100% syrovátkový proteinový izolát

✔ Přírodní příchutě a bezpečná sladidla

✔ Stupeň promíchání: okamžitý

✔ 6,2 g BCAA v jedné porci

✔ Rychle vstřebatelný

✔ Ultraprémiová kvalita

CO JE UVNITŘ ISOLATE-X5?

Syrovátkový proteinový izolát vyrobený technologií přírodní mikrofiltrací za studena (CFM®), které obsahují vysokou dávku esenciálních aminokyselin (těch, které si tělo nedokáže vyrobit). Syrovátkový protein je nejbohatším zdrojem aminokyselin a leucinu. Vědci zjistili, že zvýšení hladiny leucinu v krevním řečišti vyvolává zvýšení syntézy bílkovin. Studie prokázaly, že syrovátkový protein konzumovaný před cvičením nebo po něm rychle zvyšuje rychlost syntézy svalových bílkovin. Syrovátkový protein se rychle vstřebává a obsahuje více leucinu než jiné zdroje bílkovin. Pravidelná konzumace syrovátkové bílkoviny je v kombinaci s cvičením ideální pro růst a udržení svalové hmoty při redukční/definice svalové hmoty.

Digezyme® (trávicí enzymy)

Tyto enzymy vám pomohou rozložit peptidy s dlouhým a krátkým řetězcem na menší, lépe vstřebatelné aminokyseliny pro maximální trávení a bez plýtvání přijatými bílkovinami Isolate-X5.

Přírodní ochucovadla

Složení Isolate-X5 obsahuje pouze přírodní ochucovadla, je bez umělých barviv a používá nejbezpečnější sladidla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ ISOLATE-X5

➠ Tréninkové dny: Smíchejte jednu odměrku výrobku s 250 ml studené vody nebo mléka v šejkru. Přikryjte a protřepávejte po dobu 20–30 sekund. Jednu dávku spotřebujte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku.

➠ Netréninkové dny: Konzumujte jednu odměrku výrobku ráno a druhou mezi jídly.

↻ V závislosti na vypočteném příjmu bílkovin můžete užívat více porcí.

TIP – velikost dávky určujte podle své tělesné váhy a podle cíle, který před sebou máte. Pokud jste muž nad 80kg do 100kg, který chce přibrat, pak by měla být velikost dávky 1,5 odměrky. Nad 100kg váhy pak 2 odměrky. Vždy tak aby jste doplnily do stravy bílkoviny až do celkového denního příjmu 2g bílkovin na každé kilo tělesné váhy.

Ženy by se měly držet vyznačeného dávkování

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu