YAMAMOTO HYDROCARN 700g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Kvalitnější než syrovátková bílkovina. HydroCARN je jediný hydrolyzovaný hovězí protein na trhu. Obrovská dávka energie a živočišných bílkovin té nevyšší kvality.

Detailní popis

Kód: YM-022
Výrobce: Yamamoto Nutrition
Příchuť: Biscuit
Dostupnost: skladem
 
1 199,–
+ -

YAMAMOTO HYDROCARN – UNIKÁTNÍ HYDROLYZOVANÝ HOVĚZÍ PROTEIN

Yamamoto® Nutrition HydroCARN je 100% HydroBeef + ™ kvalitní hydrolyzovaný hovězí proteinový doplněk, získaný zpracováním hovězího masa z certifikovaného chovu hovězího skotu ve Švédsku. Skot zde žije ve volném výběhu a pase se na loukách. Tento chov také zaručuje, že nevyužívá antibiotika a používá normu GMO.

HydroCARN® se skládá z hydrolyzovaného hovězího proteinu (+97%) vynikající kvality, vyrábí se výhradně z čerstvého a certifikovaného masa, nikoli z nekvalitních a relativně levných zdrojů živočišných bílkovin, jako je želatina nebo kolagen.

Peptidy a aminokyseliny získané speciálním hydrolýzním procesem, který umožňuje nejvyšší čistotu suroviny, tvoří právě HydroCARN®. Aminokyseliny mají výjimečný profil s ještě vyšším „dusíkovým skóre“ než syrovátkový protein (101,5 vs. 100) s obzvláště vysokými hladinami prolinu, glutaminu a argininu, které se vyskytují ve vícestupňové peptidové formě. Co to všechno znamená? Znamená to opravdu hodně, hlavně fakt, že přibližně 15% suroviny HydroBEEF má molekulovou velikost 6000 daltonů, 55% produktu je v rozmezí 3000 Da a zbývajících 30% je považováno za pravý „super peptid“ s molekulovou hmotností 500 daltonů nebo dokonce nižší.

To se promítá do rychlejší absorpce a asimilace, navíc je tato peptidová směs považována za „hyp oalergenní“ a je vhodná k podpoře lepší regenerace a účinnější rekonstrukce svalů.

Hovězí bílkoviny jsou plné energie a síly, pomáhají nejen při opravě svalových tkání, ale jejich speciální složení aminokyselin pomáhá udržovat zdravé chrupavky a vazy.

DÁVKOVÁNÍ HYDROCARNU

Jako doplněk stravy užívejte 1–2* denně 2 odměrky do 300ml vody. Rozmíchejte a vypijte

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu