APPLIED NUTRITION ISO XP 1000g

Hodnocení produktu 3.3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Anglický syrovátkový izolát Iso – XP v nezaměnitelných příchutích: bounty, bueno, karamel nebo buráky v čokoládě. To musíš zažít.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Applied Nutrition
 
1 019,–
+ -

APPLIED NUTRITION ISO-XP – NEW FUNKY FLAVOUR – 100% WHEY PROTEIN ISOLATE

0G UHLOHYDRÁTY | 0G CUKR | 0G TUK | BEZ SOJI | BEZ LEPKU

ISO-XP je vysokobílkovinový suplement se sladidly a zároveň nejčistší a vysoce kvalitní syrovátkový proteinový izolát. Obsahuje pouze 0,1 g laktózy na 25 dávek. Na trhu není jiný protein, který by překračoval obsah proteinu na poměr 100 g – obsahuje 23,4 g proteinu na dávku 25 g. ISO-XP je vyrobeno ze sladké mléčné syrovátky, která je izolována a poté sušena rozprašováním. Nemá žádnou přidanou sóju a místo toho obsahuje slunečnicový lecitin jako emulgátor.

DOPORUČENÍ DÁVKOVÁNÍ: smíchejte 1 odměrku (asi 25 g) s 200 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte 1–3 dávky denně v závislosti na vaší potřebě příjmu bílkovin.

ISO-CP je rychle vstřebáván, takže optimální je užívat jej, když potřebujete rychlý příjem bílkovin. To zahrnuje rychlé vstávání před snídaní a ihned po cvičení. Po tréninku mnoho atletů užívá dvojnásobnou dávku (50 g), jelikož je tělo schopné strávit větší dávku bílkovin ve vyčerpaném stavu.

ISO-XP je ideální pro kohokoliv, kdo chce zvýšit svůj denní příjem bílkovin bez přidaných tuků, sacharidů či cukrů. ISO-XP by mělo mít smícháno s vodou nebo odstředěným mlékem pro dobrou rozpustnost a výbornou chuť.

KLÍČOVÉ BENEFITY:

  • 0 g cukru (na dávku 25 g)
  • 0 g sacharidů (na dávku 25 g)
  • 0 g laktózy (na dávka 25 g)
  • 0 g sóji
  • 0 g tuku (na dávku 25 g)
  • Bez lepku
  • 23,4 g bílkovin na dávku 25 g
  • Snadno rozpustné
  • Syrovátka z krav krmených trávou

(Nutriční informace jsou uvedeny pro neochucenou variantu, pokud si vyberete ochucený produkt, nutriční informace se mohou lišit o 5 %).

DOPORUČENÍ DÁVKOVÁNÍ:

smíchejte 1 odměrku (asi 25 g) s 200 ml vody nebo odstředěného mléka. Užívejte 1–3 dávky denně v závislosti na vaší potřebě příjmu bílkovin.

ISO-CP je rychle vstřebáván, takže optimální je užívat jej, když potřebujete rychlý příjem bílkovin. To zahrnuje rychlé vstávání před snídaní a ihned po cvičení. Po tréninku mnoho atletů užívá dvojnásobnou dávku (50 g), jelikož je tělo schopné strávit větší dávku bílkovin ve vyčerpaném stavu.

TESTOVÁNO PRO ATLETY

Každá složka podléhá před výrobou přísné kontrole a testování zakázaných látek v rámci sledovaného programu. Konečné produkty pak podléhají náhodnému testování v akreditované laboratoři ISO 17025 s cílem poskytnout nejvyšší úroveň jistoty, že jsou pro sportovce bezpečnější.

POZOR

Před použitím tohoto přípravku se poraďte se zdravotníkem, v případě, že jste mladší 18 let, těhotná nebo kojící nebo pokud máte jakékoliv zdravotní problémy nebo užíváte léky na předpis. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu. Tento výrobek skladujte na chladném suchém místě, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní množství. Alergeny jsou uvedeny tučně.

GMP: Tento produkt byl vyroben v GMP zařízení pod striktní kontrolou kvality pro jistotu konzistentní vysoké kvality, která splňuje požadavky registrace (MA) nebo specifikace produktu.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.