Yamamoto EVOpep32 protein

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

EvoPEP32 Protein od Yamamoto Nutrition je absolutní šampion mezi proteiny celkově a i mezi Hydrolyzáty. Mluvíme zde o nejlepším stupni hydrolýzy 32° a to z nejkvalitnějšího druhu syrovátkové bílkoviny Optipep. Je to nekompromisní protein se 100% využitelností.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Yamamoto Nutrition
 
od 1 235,–
+ -

Yamamoto® Nutrition EVOpep32 – hydrolyzát té nejvyšší kvality

Nutriční hodnoty v:100g

Kalorie 1701 kJ

Kalorie 403 kcal

Uhlohydráty 13g

z toho cukry 6,1g

Bílkoviny 75g

Tuky 7,9g

z toho nasycené mastné kyseliny 5,6g

Sůl 0,7g

Trh s proteinovými doplňky se neustále vyvíjí a rozšiřuje jak v oblasti sportovních doplňků, tak i v oblasti běžných potravin. Yamamoto® Nutrition je inovativním „průkopníkem“ ve všem, co věda a výzkum nabízejí a co je prokázáno jako efektivní. V důsledku spolupráce s „Carbery“, přední mezinárodní irskou společností v odvětví nutričních mléčných výrobků zaměřenou na výživu lidí, jsme se rozhodli uvést na trh hydrolyzovanou proteinovou formuli získanou z nejkvalitnější certifikované syrovátky Optipep. Tuto formuli jsme pak označili jako OPTIPEP® DH 32 NEXT, neboď kromě našich specifických požadavků na tento hydrolyzát, je použitá syrovátka pouze z mléka, získaného od krav z volného chovu a tím pádem v absolutní certifikované kvalitě suroviny 100% Grass fed®.

OPTIPEP® DH 32 NEXT je součástí „nové“ generace doplňků na bázi hydrolyzátů mléčných bílkovin, dříve zařazených výhradně pro použití v novorozenecké nebo klinické (nemocniční) výživě. Hydrolyzát je zde používán zejména kvůli své zcela zásadní vlastnosti a to: 100% stravitelnosti, absenci alegických reakcí a 100% absorbci makronutrientů. Logicky byl díky těmto vlastnostem na začátku využíván v post-traumatických stavech jako náhrada stravy a u novorozenců.

Náš záměr byl rozšířit tyto unikátní vlastnosti i do sportovního sektoru, kde je suplementace bílkovinami nanejvýš důležitá a prochází také neustálým vývojem. Mezi všemi typy sportovcůroste obliba používání kvalitních proteinových výrobků. V tomto ohledu je náš EVOpep32 vhodný pro všechny druhy sportovců, avšak jeho kvality docení zejména ti, kteří preferují kvalitu nad kvantitou.

Díky jejich „před-trávenosti“, jsou hydrolyzované syrovátkové bílkoviny ve formě malých peptidů s nízkou molekulovou hmotností považovány za účinný faktor při podpoře opravdu rychlé a účinné regeneraci. Velmi rychlá biologická dostupnost znamená rychlé zabudování do svalů a minimální námahu při trávení, tak jak tomu bývá u základních druhů syrovátkových proteinů (koncentrát, mléčná bílkovina, kasein atd.). Systémová biochemie nás totiž učí, že absorpce, která je charakterizována malými peptidy, nastává rychleji než u komplexnějších proteinů, jako je tomu u zmíněných proteinů výše nebo u „pevných“ proteinů (v mase). „Celý“ protein, chápaný jako dlouhý polypeptidový komplex, má zjevně větší rozměry a vyšší molekulovou hmotnost a vyžaduje více energie a více času na demolici řetězců, než může být absorbován.

TO není všechno! Zajímavým faktem je, jak důležité je mít na paměti jejich vyšší rychlost biologické dostupnosti, a to i s ohledem na aminokyseliny ve volné formě, kvůli různým intracelulárním transportním „nosičům“ ve střevech. Proteinové hydrolyzáty (viz. zejména di- a tripeptidy) proto nepodléhají trávení a využívají výhodného „intracelulárního pruhu“ intracelulární absorpce, která umožňuje jejich použití kdykoli během tréninku, tzn. před, během a ihned po tréninku. I když je celý organismus zasažen svalovou námahou, zánět způsobený poškozením svalu se stává akutním a se stresovými hormony to vytváří prostředí „nepříznivé pro absorpci“; existují prvky, jako jsou bílkovinné hydrolyzáty, které dokážou tuto situaci obejít, a poskytnout sportovci materiál, který potřebují aktuálně k regeneraci.

Inovace proteinu EVOPEP32 tkví v dokonalé hydrolýze na celých 32°, čímž bylo dosaženo výjimečné hodnoty 65% hydrolyzovaného produktu s molekulovou hmotností nižší než 500 Daltonů a dokonce 83% pod 1000 Daltonů. Získané hodnoty hydrolýzy a molekulové hmotnosti, které skutečně „překračují“, ve srovnání s jinými typy proteinových hydrolyzátů stejné třídy původu, které již mají dobrou úroveň hydrolýzy s průměrnou molekulovou hmotností těchto vzácných vysoce bioaktivních peptidů 1569 Daltonů. Tento výsledek byl dosažen při současném zachování vysoké biologické hodnoty, která charakterizuje zdroj syrovátkového proteinu (VB 104) v nezměněné kvalitě. A to je působivé. Pro sportovce to znamená, že dostanou neuvěřitelně čistý, rychlý a dokonale stravitelný a využitelný protein, který je bezezbytku využit tělem k regeneraci a nové tvorbě čisté svalové hmoty.

Jako průkopník v oblasti vědeckých inovací má Yamamoto® Nutrition tu výhodu, že představuje EVOPEP32 jako formu hydrolyzátového syrovátkového proteinu, která zaručuje nejvyšší rychlost absorpce a extrémní stravitelnost. Rovněž odstraňuje alergické jevy (sestávající z peptidů o ještě menších rozměrech a molekulové hmotnosti, které z nich činí „hypoalergenní“) pro sportovce, který se snaží maximalizovat regeneraci po tréninku / výkonu a působí proti vzniku „DOMS“ (zpožděný nástup) svalová bolestivost) a proteinový katabolismus vyvolaný tvrdým tréninkem; zvyšuje syntézu proteinů s rychlejší rekonstrukcí svalů a udržuje lepší zdraví imunitního systému.

  • Přítomnost malého množství laktózy je nutná, aby bylo možné dosáhnout tohoto extrémního stupně hydrolýzy ve výrobních procesech. Proto je volba zahrnout enzym laktázu, aby byla umožněna lepší absorpce i u subjektů, které jsou velmi citlivé na tuto potenciální nesnášenlivost.

Jako všechny ostatní syrovátkové proteiny Carbery, EvoPEP32®, je vyroben z certifikované syrovátky Grass-fed®, což je přírodní a udržitelný zdroj bílkovin.

Doporučené dávkování:

Přidejte 30g proteinu (1 odměrka) do 80–150ml vody a užívejte jednou denně a to nejlépe bezprostředně po tréninku, a nebo mezi hlavními jídly

Nutriční informace

Složení: hydrolyzovaná mléčná syrovátka (Carbery Optipep® 32 NEXT), odtučněný kokosový prášek, ochucovadlo, laktáza 100000 FCC ALU/g (100 mg/denní dávka), sladidlo: sukraloza . Alergeny: Mléko

Alanin 4,3g

Arginin 2,4g

Aspartická kys. 9,5g

Cystein 2,10g

Glutamická kys. 15,2g

Glycin 1,7g

Histidin 1,6g

Isoleucin 5g

Leucin 9,4g

Lysin 8,1g

Methionin 1,6g

Fenylalanin 2,9g

Prolin 5g

Serin 4,7g

Threonin 6,4g

Tryptofan 1,2g

Tyrosin 2,7g

Valin 5,1g

Upozornění pro alergiky: Výrobek neobsahuje alergeny v souladu s Reg. (EU) č. 1169, příloha II.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.