GENIUS NUTR WHEY X5 900g

Hodnocení produktu 3.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Kvalitní protein zpracovaný CFM technologií. Kombinace koncentrátu a izolátu syrovátkové bílkoviny. Whey-X5 od Genius Nutrition je bez dalších aditiv. A s luxusními příchutěmi

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Genius Nutrition
 
755,–
+ -

GENIUS NUTRITION WHEY-X5

WHEY-X5 je sestaven přesně tak, aby vám pomohl s růstem a udržením svalové hmoty bez tuku. Toho je dosaženo díky rychlé absorpci syrovátkového proteinového izolátu a proteinového koncentrátu. Používáme nejlepší možný aminokyselinový profil a vysokou dávku BCAA (5,3 g v dávce), které se přirozeně vyskytují v syrovátkovém proteinu. Genius Nutrition však používá narozdíl od jiných výrobců 100% syrovátkový protein prémiové kvality získaný přírodní filtrací, který má díky tomu vysokou vstřebatelnost ve svalech a stravitelnost. Stravitelnosti pomáhá také certifikované trávící enzymy DIGEZYME® (trávicí enzymy).

WHEY-X5 má vynikající nutriční vlastnosti, které jsou nezbytné pro každého, kdo chce budovat svaly nebo zdravě hubnout… a navíc, proč si současně na proteinu nepochutnat, že? Příchutě evokující známé tyčinky Snickers, Mars nebo Bueno miluje každý

✔ Vynikající chuť a vůně

✔ 25 g bílkovin v jedné porci

✔ vysoká dávka BCAA – 5,3 g

✔ Zvyšuje růst svalové hmoty

✔ Optimalizuje výkon a regeneraci po tréninku

✔ Bez přidaných sacharidů a cukrů

✔ Rychle se mísí/rychle se tráví

✔ Trávicí enzymy pro nejlepší vstřebávání

✔ Bez přidaných aminokyselin

CO JE UVNITŘ WHEY-X5?

Syrovátkový proteinový koncentrát a syrovátkový proteinový izolát vyrobený technologií přírodní ultrafiltrace za studena (CWF®), které obsahují vysokou dávku esenciálních aminokyselin (těch, které si tělo nedokáže vyrobit). Syrovátkový protein je nejbohatším zdrojem aminokyselin a leucinu. Vědci zjistili, že zvýšení hladiny leucinu v krevním řečišti vyvolává zvýšení syntézy bílkovin. Studie prokázaly, že syrovátkový protein konzumovaný před cvičením nebo po něm rychle zvyšuje rychlost syntézy svalových bílkovin. Syrovátkový protein se rychle vstřebává a obsahuje více leucinu než jiné zdroje bílkovin. Pravidelná konzumace syrovátkové bílkoviny je v kombinaci s cvičením ideální pro růst a udržení svalové hmoty při redukční/definice svalové hmoty.

Digezyme® (trávicí enzymy)

Tyto enzymy vám pomohou rozložit peptidy s dlouhým a krátkým řetězcem na menší, lépe vstřebatelné aminokyseliny pro maximální trávení a bez plýtvání přijatými bílkovinami Whey-X5.

Přírodní ochucovadla

Složení Whey-X5 obsahuje pouze přírodní ochucovadla, je bez umělých barviv a používá nejbezpečnější sladidla.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ WHEY-X5

Tréninkové dny: Přidejte 1 odměrku do šejkru a zalijte 200–300 ml studené vody. Zavřete a 20–30 sekund protřepávejte. Konzumujte 1 odměrku 30 minut před tréninkem a další 1 odměrku ihned po tréninku.

Netréninkové dny: Konzumujte 1 odměrku ráno a další 1 odměrku mezi jídly.

TIP – velikost dávky určujte podle své tělesné váhy a podle cíle, který před sebou máte. Pokud jste muž nad 80kg do 100kg, který chce přibrat, pak by měla být velikost dávky 1,5 odměrky. Nad 100kg váhy pak 2 odměrky. Vždy tak aby jste doplnily do stravy bílkoviny až do celkového denního příjmu 2g bílkovin na každé kilo tělesné váhy.

Ženy by se měly držet vyznačeného dávkování

↻ V závislosti na vypočteném příjmu bílkovin můžete užívat více dávek.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu