Superior 14 Whey Core 2270 g + Superior 14 Whey Core 908g

AkceDoporučujemeVýprodej
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

!!AKCE!!

Superior 14 Whey Core 2270 g + Superior 14 Whey Core 908g

Do poznámky v objednávce uveďte příchuť 908g balení

 • Čokoláda
 • Cookies
 • jahoda
 • Jablko/skořice
 • Vanilka

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
1 998,–
1 399,–
+ -

PROTEINOVÝ NÁPOJ WHEY CORE ZNAČKY SUPERIOR 14

 • 24 G ČISTÉHO PROTEINU!
 • 5,6 G BCAA’S!
 • 4,5 G GLUTAMINU!
 • VELMI SNADNÉ ROZMÍCHÁNÍ!

Podpořte rychlejší růst svých svalů anabolickým proteinem WHEY CORE značky SUPERIOR 14!

Sen každého kulturisty je, aby jeho tělo hned reagovalo na trénink, ale většinou se tak bohužel nestane! PROČ?? Protože většina z nich nemá dostatečný příjem kvalitních bílkovin a aminokyselin, kterými by tento růst svalů co nejefektivněji podpořil ! Proto je zde – SUPERIOR 14 WHEY CORE!

Každá porce Superior 14 WHEY CORE Vám zajistí:

 • 1. Potřebné množství bílkovin a aminokyselin k růstu svalové hmoty!
 • 2. Stálou sílu pro Váš trénink!
 • 3. Velmi rychlé vstřebávání tak, aby svaly byly schopny získat všechny potřebné živiny ihned po tréninku v tzv. „anabolickém oknu“!

WHEY CORE je bohatý na proteiny s nejvyšší biologickou hodnotou na trhu. S ohledem na jeho složení je to ideální protein k zajištění růstu svalové hmoty! Je lehce stravitelný, rychle se vstřebává a jeho obsah aminokyselin poskytne potřebnou energii k budování svalové hmoty.

Každá porce (32 g) obsahuje jedinečnou a vědecky vyvinutou bílkovinnou směs. WHEY CORE byl vyroben za přísně kontrolovaných podmínek, a za použití těch nejčistších složek v perfektní kvalitě. SUPERIOR 14 WHEY CORE obsahuje 100% využitelných bílkovin, bez nečistot a škodlivých látek, stejně tak, jako u všech ostatních produktů SUPERIOR 14

SUPERIOR 14 WHEY CORE obsahuje nejvyšší kvalitu „rychlých a pomalých“ bílkovin – tzn. proteinový syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát, hydrolyzovaný peptid syrovátky a peptidy glutaminu pro perfektní doplnění komplexní směsi aminokyselin. Svaly potřebují k regeneraci a rozvoji svalové hmoty rozvětvený řetězec aminokyselin (BCAA) a glutaminu.

SUPERIOR 14 WHEY CORE obsahuje všechny tyto složky v nejvyšší možné kvalitě pro výživu a růst svalů.

Glutamin, který je zde obsažen v peptidické vazbě, je tím nejlepší zdrojem glutaminu na trhu. peptidická vazba zrychluje vstřebávání a tím je regenerace svalové tkáně rychlejší, něž u běžného glutaminu.

Pokud přijmeme WHEY CORE po tréninku, doplníme velmi rychle chybějící zásoby aminokyselin a v důsledku toho urychlíme regeneraci.

Pro podporu optimálního svalového růstu je SUPERIOR 14 WHEY CORE vhodný ke konzumaci těsně před a nebo po tréninku. Díky svému složení se WHEY CORE skvěle míchá a rychle rozpouští ve vodě. WHEY CORE se zpracovává při nízké teplotě, čímž je zajištěna jedna z nejkvalitnějších forem syrovátkových bílkovin.

Milovníci čokolády pozor! – SUPERIOR 14 WHEY CORE má vynikající krémovou chuť čokolády! Tomuto pokušení jen těžko odoláte.

WHEY CORE neobsahuje aspartam!

Doporučené dávkování:

Smíchejte 1 odměrku (32g) s cca 240 ml studené vody a dobře rozmíchejte. Konzumujte 1–3 dávky denně.

SUPERIOR 14 WHEY CORE lze užívat bezprostředně před anebo po tréninku pro dosažení optimálních výsledků. Konzumujte přibližně 1 gram bílkovin na kilogram tělesné hmotnosti.

Poznámka

Používejte tento produkt jen jako doplněk stravy. Nepoužívejte jej k redukci hmotnosti (jako náhradu pestré stravy). Uchovejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě

Alergen info

Obsahuje mléko a s sóju (lecitin)

Další informace o produktu viz štítek výrobce

Nutriční informace

Viz. přiložené tabulky