BODY & FIT JUICY CLEAR WHEY ISOLATE 540g

Novinka
Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Nová generace chuti. Vysoko proteinový džusíček ve 3 ovocných příchutích, to je stručná charakteristika inovativního Clear proteinu s názvem -Juicy Whey Protein

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Body & Fit
 
579,–
+ -

BODY & FIT JUICY CLEAR WHEY ISOLATE – NEJCHUTNĚJŠÍ CLEAR PROTEIN POD SLUNCEM

Šťavnatý a osvěžující Juicy Whey Isolate je skvělý proteinový nápoj s vysokým obsahem bílkovin. Největším rozdílem k běžným izolátům je jeho konzistence – jedná se „o vodičku“. Řadíme ho do tzv.Clear proteinů.

Máte chuť na změnu oproti vašemu obvyklému koktejlu s vysokým obsahem proteinů? Proč nezkusit nový Juicy Whey Isolate , bude to chutná a osvěžující změna!

Juicy Whey Isolate je vzrušující nový lehký a osvěžující nápoj, který přichází ve třech skvělých chutích: Brusinka, Mango a Jablko Hruška. Každá dávka nabízí 20g bílkovin ze syrovátkového izolátu, který vám pomáhá udržovat kvalitní svalovou hmotu. Je to skutečně spíše ochucená voda než hustý koktejl, o to více je osvěžující. Vychutnejte si tuhle skvělou novou chuť po svém tréninku nebo kdykoliv během dne. Body & Fit Juicy Whey Isolate má kromě vysokého podílů bílkovin – nízký obsah cukru a tuku!

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI JUICY WHEY ISOLATE

  • Proteinový juice s 20g syrovátkového izolátu v dávce
  • Málo cukru a tuku
  • Bílkoviny podporují růst a udržení svalstva

​​​​​​* Tři skvělé chutě a osvěžující příchutě: Brusinky, Mango a Jablko s hruškou

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Smíchejte jednu velkou odměrku (27 g) ve 350 ml vody a pijte 30–60 minut po tréninku. Nebo si jen tak udělejte chutný nápoj kdykoli během dne.

TIP NAŠEHO ODBORNÍKA: po důkladném protestování a ochutnání všech Clear proteinů od Bodylabu i Myproteinu musím potvrdit, že tento je nelepší. Nejlépe se pije, nejlépe se míchá, nejlépe je nachucený. Je jasné, že 100 lidí = 100 chutí, ale já to mám takto. Také se mi velice líbí fakt, že je při výrobě využit certifikovaný syrovátkový Izolát, což přidává další bonusové body