Allmax Isoflex Whey Protein Isolate 907g

Hodnocení produktu 2.5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Isoflex Pure Whey Protein Isolate je syrovátkový proteinový izolát prvotřídní kvality.Dále obsahuje vysokou koncentraci BCAA a L-Glutaminu.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
1 469,–
+ -

Allmax Nutrition ISOFLEX PURE WHEY PROTEIN Isolate

-** Světový #1 mezi Izoláty již 10 let!**

Proteinová POLICIE: ALLMAX produkty neobsahují naprosto žádné množství proteinovu pocházejícího z Číny! Isoflex je ze 100% z bílkovin pocházejících z Kanady a Nového Zélandu. Maximální chuť, a maximální pohodlí, Isoflex sází jen na vysokou kvalitu a maximální výkon proteinu. Isoflex může být Vaší poslední volbou po hledání kvality. Se 7 kritickými kofactory ve 4 různých směsích poskytuje Isoflex nejen ultra čistý, vysoce biologicky využitelný izolát syrovátkové bílkoviny, ale také účinný systém distribuce takové bílkoviny tam kde je jí třeba, aby tam mohl zajistit silnou asimilaci živin. S 90% čistého proteinu v odměrce, úžasnou chutí a dokonalou směsí proteinů, si Allmax a mnoho jejich sportovců myslí, že nemůžete zvolit lépe a inteligentněji.

Isoflex proteinový izolát má vynikající nutriční profil. Obsahuje monstrózní dávku 27 gramů nejúčinnějšího zdroje bílkovin a to izolátu syrovátkové bílkoviny. Allflex je prakticky bez tuku, obsahuje pouze 1 g cukru, je z 98% bez laktózy a zcela bez aspartamu. Po všech stránkách jde o výjimečný izolát syrovátkové bílkoviny, který se snadno rozmíchá a neuvěřitelně chutná!

„Isoflex obsahuje 27 gramů syrovátkového izolátu v každé dávce!“

Isoflex překonává v tom jak chutná všechny proteinové koktejly na trhu. Když otevřete dózu s proteinem vyvylí se na vás vůně příchutě, kterou jste si koupili. Isoflex má další rozměr! Jeho příjemná vůně vás navnadí na lahodnou chuť, která je bez diskusí. Isoflex je k dispozici ve čtyřech příchutích, čokoláda, arašídové máslo čokoláda, vanilkový krém, krémová jahoda. Pokud jde o to, co skutečně dělá tu pravou chuť Isoflex proteinu, tak to jsou skutečné kousky třeba čokolády v čokoládové příchuti, které mají příjemnou měkkou konzistenci, nebo skutečné kousky jahod a příchuť vanilky obohacují kousky vanilkových fazolek. Prostě neuvěřitelné… Dobrým tipem je dát do sklenice 2–3 ledy a namíchat třeba čokoládovo arašídovou příchuť, to pak vůbec nevěříte tomu, že pijete proteinový koktejl.

27 gramů aktivního syrovátkového izolátu

Vysoká koncentrace BCAA a glutaminu

Rychlá absorbce se 4 pokročilými systémy doručování živin

Pokročilý proces mikrofiltrace za studena

4 zdcela jedinečné příchutě

0 gramů tuků

Pouze 1 gram uhlohydrátů

Zcela bez cukru

Z 99% bez laktózy

7 kritických ko-faktorů

Zcela bez Aspartamu

„Isoflex je k dispozici ve 4 lahodných příchutí.“ Isoflex kombinuje čtyři proprietární systémy bílkovin a podpůrných směsí. Složky v každém systému prácují synergicky, zabezpečují vysoce kvalitní a velmi chutný koktejl. Čtyři systémy Isoflexu:

WPI (Syrovátkový Protein Izolát) Komplex [WPI Fortified™]: CTP (proces při nízké teplotě), křížová-mikrofiltrace syrovátkového izolátu, WPI (97% Whey Protein Izolát). Jen nejvyšší kvalita bílkovin a tím izolát skutečně je, Vám dokáže zaručit dosažení Vašich cílů. NOS Komplex (Ultra-Flow Delivery™): obsahuje arginin, taurin a kyselinu listovou. Tyto klátky jsou určeny ke zvýšení průtoku krve ve svalech a navýšení dodávek dusíku a syrovátkových peptidů do svalové tkáně. Glutamin Komplexí [GLUTASURE Technology™]: Přirozeně se vyskytující glutaminové peptidy – 100% fermentovaný zdroj laktoferin. Složky určené ke zlepšení regenerace a podpoře imunity. IS komplex [Rapid Absorption™]: Alfa lipoová kyselina (ALA), d-Pinitol a 4-Hydroxylsoleucine jsou určené ke zvýšení příjmu bílkovin a podpoře inzulínové rovnováhy.

Jak se Isoflex vyrábí?

Isoflex se získává pomocí CTP ™ což je Mikrofiltrace za studena, je speciální křížová metoda Mikrofiltrace (CFM), která odstraní větší, méně vstřebatelné molekuly bílkovin při filtrování tuku, laktózy a popel, které jsou běžně přítomné v syrovátkových koncentrátech a další běžně úžívaných proteinech nižší kvality (vodítkem bývá často cena výrobku).

Filtrační membrány používané v procesu CFM, jsou mimořádně jemné a mají schopnost odstranit ještě více laktózy, popela a tuku než procesem ultra-filtrace, která se používá pro jiné méně kvalitní výrobky ze syrovátkových bílkovin. Použití tohoto sofistikovaného procesu umožňuje ALLMAXu produkovat Isoflex, vynikající Ultra Čistý Protein, který udržuje optimální poměr macronutrutientů, dávku 27 g bílkovin, 1 g sacharidů a mezi 0.2 g a 0.5 g tuku (drobné odchylky jsou závislé na příchuti).

„To je získávání pomocí CTP ™ Mikrofiltrací (za studena).“ CFM je jednou z nejlepších metod k extrakci proteinů na současném trhu. Tento výrobní proces je daleko lepší než jákékoliv jiné zpracování extrémně čistého izolátu. Celý proces probíhá při mrazivých 4 stupních Celsia a výsledkem je tak téměř 100% protein a peptidy v nejvyšší nedenaturované (bio-aktivní) podobě.

„Mikrofiltrace za studena poskytuje nedenaturovaný protein s mnoha bioaktivními frakcemi syrovátkové bílkoviny.“ Naše izoláty syrovátkových bílkovin jsou vyráběny „za studena“ nebo při nízkých teplotách mikrofiltračního procesu a sušené nepřímým teplem. Proces mikrofiltrace za studena umožňuje Iso-Chill ten z syrovátkového izolátu dokáže poskytnout nedenaturovaný protein s plnou rovnováhu bioaktivních syrovátkových proteinových frakcí, včetně imunoglobulinu, laktoferinu a glykomakropep­tidů (GMP).

„Isoflex je z 98% bez laktózy!“

Jiné technologie zpracování syrovátky s použitím vyšší teploty způsobují nevratný rozvoj bílkovinných frakcí, které mohou výrazně snížit biologickou aktivitu proteinů. Na základě rozpustnosti při pH 4,6, má Isoflex Whey Protein pouhé 3% denaturované bílkoviny, což je přibližně o 10% méně než izolátů syrovátkových bílkovin získaných iontovou výměnou a obvykle menší než jiné mikrofiltrace izolátů syrovátkových bílkovin. Isoflex Whey Protein Izolát obsahuje také až 12krát více přirozených GMP než izoláty syrovátkových bílkovin po iontové-výměně.

Jak se Whey Protein Izolat vůbec vyrábí?

Výroba syrovátkového izolátu prochází následujícími kro­ky:

Čerstvé mléko je testováno odborníky na kvalitu. Tvaroh, část mléčného tuku je oddělen pro sýry. Vodnaté kapaliny tj. část, která zůstává, je filtrována přes proces s názvem mikrofiltrace, která odstraní laktózu a popel. Koncentrát tekutiny pak prochází napříč křížovou mikrofiltrací. Což je místo, kde je syrovátka izolována a jede přes extrémně jemné keramické membrány. Tento proces odstraní potřebu chemikálií používaných v jiných procesech. Syrovátka se vysuší a voda je odstraněna. Konečně, čistý izolát syrovátkové bílkoviny je zabalen do nádoby. Všechny tyto kroky jsou prováděny na farmaceuticky licencované výrobní lince pro zajištění kvality a integrity. Každá složka a každá vyrobená série je nezávisle testována v laboratoři na čistotu a kvalitu, to je jidiná možnost jak zajistit pokaždé konzistentní kvalitu.

„Isoflex obsahuje 90% čistých syrovátkových bílkovin.“ Jako takový Isoflex obsahuje 90% čistého syrovátkového proteinu. Syrovátkové koncentráty a další směsi obsahují pouze asi 75–85% bílkovin, ale také nežádoucí laktózu a tuky. Isoflex představuje nejvyšší kvalitu mezi podobnými Whey Proteinovými izoláty – přináší úžasnou 90% čistotu (bioaktivní) bílkovin!

Kromě toho je Isoflex vyroben v USA z mléka americkými dojnic. Proteinové produkty ALLMAXu obsahují naprosto nulové množství proteinovů pocházejících z Číny. Isoflex je ze 100% z Amerických prvků.

Allmax IsoFlex Whey protein Isolate | Nejsilnější protein na světě

  • Doplňek stravy. Vhodné pro sportovce –