GoNutrition 100% Natural Isolate 1000g

Hodnocení produktu 4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Prodej tohoto produktu byl ukončen.

GN 100% Natural Whey Isolate (WPI), 1000g

„90% Naturální Syrovátkový Izolát slazený stévií“

Přírodní Whey Protein Isolate

Více než 21g bílkovin v dávce 25g

Nízký obsah cukrů a tuků

Co je 100% Natural Isolate?

100% Natural Isolate je ultra-prémiový, nedenaturovaný, kompletně přírodní proteinový nápoj. Pro výrobu Natural Isolatu jsme použili mléko od předního Evropského dodavatele mléčných produktů, tento izolát syrovátkové bílkoviny obsahuje více než 21g bílkovin ve 25g dávce a jenom 0,4g cukru a 0,4g tuku. Díky tomu je perfektní volbou pro každého, kdo chce zvýšit příjem bílkovin a udržet pod kontrolou nechtěné cukry a tuky. Navíc, pro zlepšení rozpustnosti jsme místo populárního sójového lecitinu použili slunečnicový lecitin a jako sladidlo jsme použili Stévii místo sukralózy. 100% Natural Isolate je nejčistší formou syrovátkového izolátu na dnešním trhu.

Co je slunečnicový lecitin?

Slunečnicový lecitin je nealergenní vegetariánský fosfolipid ze slunečnicových semínek. Používá se jako emulsifikátor pro dosažení hladké, krémové textury nápoje bez hrudek. Zařadili jsme slunečnicový lecitin do 100% Natural Isolate jako alternativu k populárnímu sójovému lecitinu. Díky tomu si náš skvěle chutnající protein a všechny jeho výhody můžou užít i lidi, kteří se sóji vyhýbají.

Co je to Stévie?

Stévie je jihoamerická rostlina obsahující přírodní látku, která se dá použít jako sladidlo bez kalorií. V průměru je stévie 300× sladší než běžný cukr, díky čemu stačí na oslazení proteinu použít minimální množství.

Pro koho je 100% Natural Isolate vhodný?

Tento izolát syrovátkového proteinu je vhodný pro každého, kdo chce po tréninku maximalizovat růst svalů a udržet příjem cukrů a tuku na minimu. Je bez lepku, bez sóji, bez GMO a s nízkým obsahem laktózy, díky čemu je dokonalý pro každého se speciální dietou. Jak může tento produkt pomoct mému tréninku?

Bílkoviny jsou ve stravě nesmírně důležité, protože pomáhají s růstem a opravou svalových buněk. Fyzicky aktivní jedinci s cílem budování svalové hmoty by měli přijímat 2g bílkovin na kilo tělesné váhy denně. Whey Isolate 90 SF Pure obsahuje masivních 22,5g bílkovin v dávce, takže 2–5 dávek denně vás výrazně přiblíží ke každodennímu cíli. Je to taky skvělý zdroj rozvětvených aminokyselin a kyseliny glutamové, které se rychle dostávají do svalů a podporují růst a regeneraci. Whey protein isolate je vysoce bio-dostupný zdroj bílkovin. Tělo je tak schopné rychle ho vstřebat a efektivně využít. Znamená to, že je nejlepší užívat 100% Natural Isolate před nebo po tréninku, nebo s prvním jídlem dne.

Jak kvalitní je váš syrovátkový protein?

Izolát syrovátkové bílkoviny použitý pro výrobu 100% Natural Isolate pochází přímo od popředního dodavatele mléčných výrobků v západní Evropě. Tak jako všechny naše syrovátkové proteiny je vyráběn z vegetariánského sladkého sýra a zpracován při nízké teplotě pro záruku, že bílkoviny se k vám dostanou nedenaturované. Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny a BCAA a je vysoce bio-dostupným zdrojem bílkovin. Všechny naše přísady přechází před zabalením v našem popředním zařízení důslednou kontrolou. Provádíme namátkové kontroly kvality a nezávislé testování produktů, díky čemu dostanete protein nejvyšší kvality.

Info o alergenech: Soja, syrovátka, mléko

Doporučené dávkování

Rozmíchejte jednu velkou odměrku (25g) v 150ml vody nebo mléka a ihned konzumujte. Množství vody lze upravit podle chuti. Pro zvýšení příjmu bílkovin doporučujeme užívat 2–5 dávek denně. Nejlepší na snídaně a mezi jídly. Pro růst svalové hmoty doporučují experti příjem 2g bílkovin na kilo tělesné hmotnosti.

Složení 100% Natural Protein Isolate

Typické hodnoty ve 100g:

Energie 1552kJ / 371 kcal

Tuky 1,4g

z toho saturované 0,9g

Uhlohydráty 2,4g

z toho jednoduchý cukr 1,5g

Bílkoviny za sucha 86,4g

Bílkoviny v tekutém stavu 84,8g

Sůl 0,31g

Typické hodnoty v 25g – dávce:

Energie 388kJ / 93 kcal

Tuky 0,4g

z toho saturované 0,2g

Uhlohydráty 0,6g

z toho jednoduchý cukr 0,4g

Bílkoviny za sucha 21,6g

Bílkoviny v tekutém stavu 21,2g

Sůl 0,08g

Nutriční hodnoty jsou založeny na příchuti Tmavá čokoláda a u jiných příchutí se mohou mírně lišit.

Složení:

Izolát syrovátkové bílkoviny (mléko), kakaový prášek (jenom příchuť Tmavá čokoláda), přírodní ochucovadlo, přírodní barvivo (červená řepa (jenom příchuť Přírodní jahoda)), sladidlo (extrakt ze stévie), emulsifikátor (slunečnicový lecitin) (<1.5%).