MyProtein Vegan Blend Protein 1000g

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Protein pro vegany a vegetariány. Speciální Vegan Blend od Myprotein je složen z hrachu, hnědé rýže a konopí.

Detailní popis

Kód: MYP-006
Výrobce: MY PROTEIN
Příchuť: Čokoláda
Dostupnost: skladem
 
665,–
+ -

MyProtein Vegan Blend Protein

Co je to Vegan Blend?

Vegan Blend kombinuje proteinový izolát z hrachu, protein z hnědé rýže a konopí. Tento protein je oproti jiným na trhu prvotřídní kvality, a i když se jedná o veganský protein (tedy protein z jiných než živočišných zdrojů, včetně mléka) obsahuje celou řadou esenciálních aminokyselin a přes 22 g bílkovin v jedné dávce.

Výhody používání Vegan Blend

Vysoce sofistikované zdroje nemléčných bílkovin nabízejí vynikající kombinaci profilů aminokyselin s cílem zajistit Vašemu tělu příjem těchto zásadních živin na optimální úrovni. Každý vzdělaný vegan ví, že je třeba tělu dodávat potřebné množství bílkovin a aminokyselin, které se jinak přijímají ve stravě, kde figurují živočišné zdroje a jinak v neživočišné stravě.

Aminokyseliny jsou stavebními kameny bílkovin, takže přísun v potravě může pomoci vašemu tělu vytvářet a udržovat svalovou hmotu. Vegan Blend se tak stává Vašim pomocníkem, nejen, pokud sportujete a potřebujete bílkoviny pro své svaly, ale také pro běžný život v duchu „zdravého životního stylu“, v neposlední řadě je tento protein vhodný jako alternativa běžným proteinům ze syrovátky.

Vegan Blend je velkým zdrojem aminokyselin s rozvětveným řetězcem (BCAA) leucinu, isoleucinu a valinu, z nichž všechny jsou uznávány pro svoji důležitou roli, kterou hrají v budování a ochraně svalů.

Vzhledem k tomu, že je Vegan Blend rostlinného původu, je také skvělým zdrojem různých živin, včetně vitamínů, minerálů, esenciálních mastných kyselin a vlákniny. A nemusíte se bát, dlouho jsme pracovali na chuti našeho proteinu a nyní můžeme říct, že chuť je prvotřídní.

<Vegan Blend je skvěle chutnající a přirozený způsob, jak jíst dostatek bílkovin, ale bez mléka, masa a sóji.>

Vegan Blend obsahuje také DigeZyme®, prémiové trávicí enzymy, dodané do výrobku pro lepší trávení a vstřebávání živiny.

Pro koho je Vegan Blend vhodný?

Vegan Blend je perfektní proteinový prášek a skvělé řešení pro všechny veganské sportovce a lidi, kteří si chtějí doplnit příjem bílkovin jinak než ze živočišných zdrojů potravy.

Kdy bych měl Vegan Blend užívat?

Doporučujeme užívat Vegan Blend ihned po tréninku nebo kdykoliv budete potřebovat doplnit příjem bílkovin během dne.

Klíčové Výhody Vegan Blend Proteinu

  • Protein vhodný pro vegany a vegetariány
  • Přes 22g bílkovin v dávce
  • Plný aminokyselinový profil
  • Směs z proteinů hnědé rýže, konopí a hrachu

Návod k použití

Do 150–250ml vody nebo mléka ve vašem šejkru dejte 1 plnou odměrku 25g, zaštěrchejte a vypijte. Pijte 2–3 krát denně dle vaši aktuální diety nebo potřeby.

Odměrka není součástí balení.

Ingredience

Hrochový Protein Isolate, Proteinový koncentrat z hnědé rýže, Konopný Protein, kávový prášek (pouze čokoládová příchuť), aroma (flavoured options only), Digezyme® (Amylasa, Proteasa, Celulasa, Beta-D-Galactosidase, Lipasa), Sladidla (Sucralose®).

Nutriční Složení

V dávce 30 g:

Energie: 472kJ

Energie: 113kcal

Protein: 22.6g

Karbohydraty: 3.7g

Tuk: 0.9g