Allmax MuscleMaxx Protein 2250 g

Hodnocení produktu 3.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

MuscleMaxx Protein, protein, který si vás podmaní chutí

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
999,–
+ -

Související produkty

Protein Shake MuscleMaxx Protein značky Allmax

  • 37g svaly budujících bílkovin
  • Poháněné technologií MAXXPRO Blend Protein™
  • Obohacené o omega 3, 6 a 9 EFA
  • Doplněný o esenciální aminokyseliny

MuscleMaxx™ obsahuje vše, co potřebujete pro růst svalů a regeneraci. MuscleMaxx™ představuje to nejlepší z moderních suplementů, co současný (2012) trh pro sportovce nabízí. MuscleMaxx™ je 100% ze syrovátkových bílkovin – v každé dávce dostanete 37g těchto bílkovin. Protein je Obohacen o omega 3, 6 a 9 EFA (Esenciální mastné kyseliny); kritický nutrient pro vysoce výkonné sportovce.

MuscleMaxx™ Protein nastavuje laťku na zcela novou úroveň. MuscleMaxx™ poskytuje kompletní a široké spektrum unikátních aminokyselin. Máte zde k dispozici všechny klíčové aminokyseliny, které vaše tělo potřebuje pro podávání výkonů té nejvyšší úrovně. Pokud trénujete skutečně intenzivně vašeho tělo potřebuje prostě víc – nutriční požadavky jsou mnohem vyšší. MuscleMaxx™ Protein má schopnost zaplavit Vaše tělo základními živinami, jejichž účelem je pomoci vám v růstu a regeneraci!

Ještě lepší je MAXXPRO™ – exkluzivní směs bílkovin, která má navíc dalších více než 4,5 gramů rozvětvených aminokyselin (BCAA). Aminokyseliny široce známé vědě jako klíčové při stimulaci svalového růstu. MAXXPRO™ Protein Blend má více než 10000mg esenciálních aminokyselin (EAAs). Esenciální aminokyseliny jsou získávány ze stravy, lidské tělo si je nedokáže vytvořit. To je to, co dělá MuscleMaxx™ formuli tak působivou pro Vaše tělo a Vaše budování svalové hmoty.

MuscleMaxx™ výhody: MuscleMaxx™ jde cestou vynikající chuti! V kombinaci s čistou ledovou vodou nebo mlékem se MuscleMaxx™ Protein mísí okamžitě a chutná jako silný našlehaný ledový koktejl. S 37 g „Čistých Svaly Budujících a Regenerujících“ bílkovin, velkou dávnou aminokyselin a obohacený o Omega 3, 6 a 9 esenciální mastné kyseliny, jejichž cílem je podpora svalové hmoty. Můžete dostat snad něco lepšího z oblasti proteinů? Něco komplexnějšího?

Proč si kupovat 3 různé doplňky, když MuscleMaxx™ poskytuje kompletní a celkové řešení „Proteiňáku“ s plným spektrem aminokyselin, Omega EFA a kvalitních syrovátkových bílkovin!