Allmax AllWhey Gold Protein 2250 g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 2.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

AllWhey GOLD Protein je absolutně to nejkvalitnější, co dnešni trh vůbec nabízí. Přízvysko GOLD označuje nekompromisnost použitých zdrojů mléka.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
1 780,–
+ -

AllWhey GOLD Protein značky Allmax

100% obsah bílkovin ze syrovátky – žádný SPIKING!

Primární zdroj : Syrovátkový Izolát

Laboratorně testovaný a cerifikovaný, Garantovaný

Hlavní zdroj : Izolát

Pouze 1g cukru v dávce

Přes 5g přírodních BCAA (Leucin, Izoleucin, Valin) v dávce

Laboratorně testován a certifikován, garantován

Bez zakázaných substancí – garantováno

Ocenění: Informed Choice, Trusted by Sport

AllWhey Gold: nejlépe chutnající protein, který byl kdy vyroben

AllWhey Gold je ultra prémiový syrovátkový proteinový izolát a syrovátkový koncentrát s 24 gramy bílkovin v dávce 30g; To je více jak 80%! AllWhey Gold nemá tak jako hromada proteinů konkurence jiné složky, třeba hromadu aminokyselin, kterými se šidí celkový obsah bílkovin. AllWhey Gold je JEN a POUZE čistý protein ze syrovátky, z žádné soji, ovsa a dalších podřadných zdrojů.

Nový prémiový AllWhey Gold je zcela bezpochyb tím nejlépe chutnajícím AllWhey proteinem, který kdy byl! Zkoušeli jsme přes 50 různých verzí a vyselektovali jsme jen ty nejlepší, nezaměnitelné příchutě. Pro nové AllWhey proteiny jsme vyvinuli zcela novou revoluční technologii ochucování, uvidíte, neuvěříte, že nepijete milk-shake někde v baru. Rozmícháte ho raz-dva. Prostě paráda. Nový AllWhey to je nové synonymum pro fitness styl!

Nezaměnitelnou chuť a kvalitu, jaká je tu, můžeš získat jen v prémiovém AllWhey Gold!

ALLWHEY GOLD MÁ NYNÍ TAKÉ Scoop-Lock TECHNOLOGII

Nyní můžeme všichni společně zapomenout na staré trable. Odměrku už nikdy nebudeme hledat ani ztrácet. Pryč je doba, kdy jsi projížděl nový protein lžící nebo nožem a hledal odměrku. Scoop-lock je ergonomicky vytvarovaná odměrka, která se zahákne do hrdla dózy aniž by propadla dovnitř. Nic nebrání ani ruce dostat se k proteinu. Je to chytré, je to vtipné a je to patentované. Allmax Nutrition ví, že i taková maličkost umí potěšit. Už nebudete nikdy zuřit po skvělém tréninku, že musíte spocenou rukou lovit někde odměrku k proteinu. Prostě u toho přemýšlíme. Nově budou tyto odměrky mít všechny Isoflex proteiny, HexaPro proteiny (všechny příchutě), AllWhey Classic (pouze příchuť čoko burákové máslo) i AllWhey Gold (kromě příchutě cookies a jahoda). Tak si to užívejte s námi!

NESROVNATELNÉ VÝSLEDKY

AllWhey Gold je skvělý i pro lidi citlivé na laktozu. Má zredukovaný obsah laktózy (mléčného cukru) AllWhey má nedenaturované neporušené syrovátkové frakce, které dále podporují vstřebávání bílkovin a jejich využití AllWhey je obohacen o enzymy, které zlepšují trávení a tím i zvyšují schopnost zabudovat větší množství bílkovin do svalů AllWhey Gold dodává do těla extremně kvalitní zdroj bílkovin (izolát), ty jsou zodpovědné, za přetvoření na svaly. A myslete na to, že je tu přímá úměra. Jak kvalitní bílkoviny přijímáte – tak kvalitní svaly můžete vybudovat. Lepší protein, lepší výsledky!

NEPŘEKONÁNO: ALLMAX GARANTUJE KVALITU

Každá ingredience přidaná a každá vyrobená je laboratorně testována na svoji čistotu, jakost a kvalitu. Garance jsou trvalé. Pěčlivé kontroly probíhají opakovaně. AllWhey Gold prochází 5ti stupňovým testováním kvality. A jsme si tím zcela jisti. Otestujte náš produkt; garantujeme, že pokud kdykoliv zjistíte odlišné hodnoty zaplatíme Vaše náklady na testy a taktéž výrobky. Znáte někoho jiného, kdo by toto garantoval? Znáte jiného výrobce, který by nabídnul podobou věc?

Nutriční hodnoty ve 30g – jedné odměrce

Kalorie 120

Tuk celkem 1 g

Nasycené tuky 0,5 g

Trans tuky 0 g

Celkem Sacharidy 3 g

Vláknina 0 g

Cukry 1 g

Protein 24 g

Vápník 100 mg

Sodík 110 mg

Draslík 270 mg

Železo 1mg

Složení: 100% PURE WHEY Protein Blend (Cross-Flow Micro filtrovaný syrovátkový izolát, Cross-Flow Ultra-syrovátkový koncentrát). Bromelein a Proteáza. Ostatní složky: kakaový prášek (čokoládové příchutě), přírodní a umělé ochucovadla, Gum Blend (celulóza, Xanthan, karagenan), lecitin (Soy), mořská sůl, sukralosa, acesulfam draselný INFORMACE O ALERGENECH: Obsahuje mléko (Syrovátka). Vyrábí se v zařízení, které zajišťuje i vejce, arašídy, ořechy, ryby, korýši a měkkýšů.