Allmax AllWhey Classic Protein 2250 g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 1.4 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Allmax AllWhey Classic Protein je prostě kvalita Novozélandského mléka a neochvějná chuť!

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Allmax
 
1 370,–
+ -

Související produkty

AllWhey Classic Protein značky Allmax

Hledáte protein, který bude skvěle chutnat, bude mít skvělé složení, ale přitom nestál jak „malé osobní auto“? AllWhey Classic je pak právě pro Vás. Neuvěřitelná chuť, na výběr 5 různých příchutí, opravdu plná a krémová textura. AllWhey Classic obsahuje garantovaných 30g, ultra čistých a testovaných syrovátkových bílkovin.

ALLWHEY CLASSIC

Vše je bílkovina

Vše je Syrovátka

Bez kompromisů

Čisté výsledky

AllWhey Classic je protřídní syrovátková proteinová směs syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu. V Dávce je 30g bílkovin, což je 70% ze složení.

AllWhey poskytuje čistý kompletní bílkovinný zdroj 100% syrovátkového proteinu.

OPRAVDOVÝ, JEMNÝ PROTEIN S JEDINEČNOU CHUTÍ

Nový prémiový AllWhey Classic je bez jakýchkoliv výhrad nejlahodnějším AllWhey proteinem, který jsme vyrobili! Testovali jsme přes 50 různých verzí a vyselektovali pouze 5 nejúžasnějších. Využili jsme zcela nové dosud nepoužité převratné technologie vývoje příchutí. Naše nové AllWhey příchutě zlomí vaz všem ostatním proteinům, doslova si budete myslet, že pijete krémový Milk shake. ALLWHEY PROTEINY jsou novým synonymem pro Fit lifestyle!

ALLWHEY CLASSIC MÁ NYNÍ TAKÉ Scoop-Lock TECHNOLOGII

Nyní můžeme všichni společně zapomenout na staré trable. Odměrku už nikdy nebudeme hledat ani ztrácet. Pryč je doba, kdy jsi projížděl nový protein lžící nebo nožem a hledal odměrku. Scoop-lock je ergonomicky vytvarovaná odměrka, která se zahákne do hrdla dózy aniž by propadla dovnitř. Nic nebrání ani ruce dostat se k proteinu. Je to chytré, je to vtipné a je to patentované. Allmax Nutrition ví, že i taková maličkost umí potěšit. Už nebudete nikdy zuřit po skvělém tréninku, že musíte spocenou rukou lovit někde odměrku k proteinu. Prostě u toho přemýšlíme. Nově budou tyto odměrky mít všechny Isoflex proteiny, HexaPro proteiny (všechny příchutě), AllWhey Classic (pouze příchuť čoko burákové máslo) i AllWhey Gold (kromě příchutě cookies a jahoda). Tak si to užívejte s námi!

VŽDY VÍCE V ALLWHEY CLASSIC

Skvěle chutnající proteinový koktejl

EXCLUZIVNÍ ZDROJ Syrovátkové bílkoviny

ZÁRUKA: Laboratorně testované a certifikované

100% zdroj bílkovin bez přísad

KOSHER PROTEIN

BEZLEPKOVÝ

Vyráběn v cGMP provozu

100% BEZ UMĚLÝCH BARVIV

BEZKONKURENČNÍ CENA

Budete-li srovnávat AllWhey Classic s jinými proteiny stejného složení (WPC + WPI) a stejné kvality, tak zjistíte, že AllWhey je opravdu nejlevnější. Nezapomeňte u přepočítávání porovnat i velikost dávky, použité zdroje bílkovin (syrovátkové – konkurence v této ceně nabízí náhražky v podobě rostlinných bílkovin), a množství bílkovin. AllWhey vyhrává na plné čáře. Vyhrává také u zákazníků, kteří se po první konzumaci po tréninku začnou usmívat a ten úsměv jim vydrží až než se dostanou domů.

ALLWHEY CLASSIC: PROTOŽE NA VÝSLEDCÍCH ZÁLEŽÍ

Protože AllWhey je synonymem kvality. AllWhey je „all whey“ – „protein pro všechny“. AllWhey nikdy nebude nahrazovat syrovátku rostlinnými bílkovinami ze soji, ječmene nebo konopí ani živočišným hovězím kolagenem. To bychom nikdy našim zákazníkům neudělali. Taky v AllWhey proteinech nenajdete ne-proteinové aminokyseliny, což se v poslední době stalo trendem v umělém nastavování množství bílkovin, tzv.spiking. A že u nás nenajdete ani plnidla, to ani snad není třeba zmiňovat. Každý deklarovaný gram bílkovin je nefalšovaný! V AllWhey Classic najdete i enzymy zlepšující trávení a vstřebávání bílkovin, čímž se zvyšuje využití a výsledky vysokobílkovinné diety. Lepší protein, Lepší výsledky! AllWhey Classic není z nějaké podřadné syrovátky, ale od renomovaných producetnů z Nového Zélandu, Kanady a Austrálie. A jak dnes už ví i malé dítě bez kvalitního proteinu jsou výsledky ve fitness pramalé. Po tréninku je vždy třeba dodat kvalitní stavební materiál pro svaly a tím AllWhey Classic jednoznačně je.

Nutriční hodnoty ve 42g – jedné odměrce

Kalorie 180 Tuk celkem 2,5 g Nasycené tuky 1,5 g Trans tuky 0 g Cholesterol 80 mg Sodný 140 mg Draslík 410 mg Celkem Sacharidy 9 g Vláknina 1 g Cukry 5 g Protein 30 g Vitamin A 0 IU Vitamin C 0 mg Vápník 150 mg Železo 1,4 mg

Složení: 100% PURE WHEY Protein Blend (Cross-Flow Micro filtrovaný syrovátkový koncentrát, Cross-Flow Ultra-syrovátkový izolát). Ostatní složky: kakaový prášek (čokoládové příchutě), přírodní a umělé ochucovadla, kokosový olej a prášek, sušina kukuřičného sirupu, Gum Blend (celulóza, Xanthan, karagenan), lecitin (Soy), mořská sůl, kaseinát sodný, sukralosa, acesulfam draselný, Mono a diglyceridy didraselný fosfát, hlinitokřemiči­tan sodný.

INFORMACE O ALERGENECH: Obsahuje mléko (Syrovátka). Vyrábí se v zařízení, které zajišťuje i vejce, arašídy, ořechy, ryby, korýši a měkkýšů.