Superior 14 Iso Pro Zero 2200 g

DoporučujemeRecenze
Hodnocení produktu 2.6 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

PROTEINOVÝ NÁPOJ ISO PRO ZERO ZNAČKY SUPERIOR 14

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SUPERIOR 14
 
1 499,–
+ -

Související produkty

PROTEINOVÝ NÁPOJ ISO PRO ZERO ZNAČKY SUPERIOR 14

Doplněk výživy s vysokým obsahem bílkovin k doplnění živin při intenzivní svalové námaze, určený pro sportovce, s náhradním sladidlem.

Bílkoviny se podílí na růstu a udržení svalové hmoty a přispívají k normálnímu stavu kostí.

Syrovátkový protein obsahuje precizní směs bílkovin navrženou k vytvoření optimálního prostředí ke svalovému růstu.

Tento protein obsahuje rychle stravitelný isolát a koncentrát syrovátkových bílkovin, aby vás dokázal zásobovat proteiny po tvrdém a namáhavém tréninku. Obsahuje aminokyseliny, stavební prvky bílkovin.

W (Whey Protein Isolates) jsou 90% čistý protein. Jsou nejčistší a nejvíce biodostupnou formou syrovátkového proteinu na světě.

Syrovátkové bílkoviny jsou bohaté na esenciální aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA) a obsahují ze všech zdrojů bílkovin také nejvíce L-Glutaminu, nejzastoupenější volné aminokyseliny v lidské krvi.

Navíc obsahují syrovátkové bílkoviny také další esenciální aminokyseliny. Ty jsou pro lidské tělo a svalové hmotu nezbytné. Protože si je lidské tělo nedokáže samo syntetizovat, je nutné přijímat esenciální aminokyseliny ze stravy.

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy berte 1 dávku denně: v tréninkové dny konzumujte 1 dávku ihned po tréninku. V netréninkové dny berte 1 dávku po probuzení. Pro maximální výsledky konzumujte dvě dávky denně.  Jednu hodinu, či dvě před tréninkem a druhou ihned po tréninku. Smíchejte jednu odměrku (30g) s 300 ml studené vody nebo odtučněného mléka.

Varování:

Tento produkt není určen k diagnóze, léčbě, nebo prevenci jakékoliv nemoci. Doplňky výživy nemohou nahradit vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučenou dávku.

DRŽTE MIMO DOSAH DĚTÍ, SKLADUJTE NA CHLADNÉM A SUCHÉM MÍSTĚ.

Informace pro alergiky:

Obsahuje mléko a sóju (lecitin). Další informace naleznete na dóze a v panelu výživových hodnot.

Nutriční informace:

SUPERIOR 14 ISO PRO ZERO – recenze

Publikováno:

Nabídku značky Superior 14 nedávno rozšířil protein s nízkým obsahem tuku a sacharidů s názvem ISO PRO ZERO a jelikož jsem si „letní“ formu naplánoval udržet až do konce roku, neváhal jsem zařadit tento protein vhodný především do diety do své suplementační špajzky :-) Před tímto produktem jsem vyzkoušel dva čisté isoláty, přičemž jeden byl sice levný, ale moc mě neoslovil, druhý byl podstatně lepší, ale na ten teprve chystám recenzi. U obou se mi však potvrdila pověst, která čisté izoláty předchází v podobě horší chuti a řidší konzistence. Není se čemu divit. Vychází to hlavně z technologie zpracování, kdy se ze syrovátky odstraňují v co největší míře tuky a sacharidy, a nechává se tak vzniknout protein s vysokým obsahem bílkovin. Tato filtrace má ale za následek i ochuzení o část mikroživin – vitamínů a minerálů. Byl jsem tedy celkem zvědavý, jak se s těmito úskalími firma Superior 14 popere.