SCITEC NUTRITION 100% WHEY ISOLATE 700 g

Recenze
Hodnocení produktu 3.8 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

PROTEINOVÝ IZOLÁT 100% WHEY ISOLATE ZNAČKY SCITEC NUTRITION

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: SCITEC NUTRITION
 
625,–
+ -

PROTEINOVÝ IZOLÁT 100% WHEY ISOLATE ZNAČKY SCITEC NUTRITION

100% Whey Isolate je vynikající a vysoce kvalitní bílkovina vyrobená výhradně ze syrovátky.  Obecně platí, že proteiny  ze „syrovátkového izolátu“ mají vyšší podíl bílkovin než  syrovátkové koncentráty , což znamená , že „izolují“, mají nižší cukr (včetně laktózy) a tuk!

100% Whey Isolate je zdrojem dusíku a nezbytných aminokyselin, které tělo potřebuje pro růst a údržbu tkání. Tedy 100% Whey Isolate přispívá k růstu a udržování svalové hmoty, a také k udržení normální stavu kosti

Syrovátkové bílkoviny z mléka jsou tzv. kompletní proteiny, protože poskytují tělu všechny potřebné typy aminokyselin, včetně 9 aminokyselin, které tělo nemůže syntetizovat a musí být dodávány ve stravě (tj. histidin, isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin, threonin, tryptofan, valin).

100% Whey Isolate je obohacen o L-glutamin, který je nejčastěji vyskytující se aminokyselina v lidském těle. 

Toto tvrzení bylo potvrzeno Evropským úřadem pro bezpečnost potravin.

Bez aspartamu!

Doporučené dávkování:

Smíchejte 1 dávku s 300 ml vody, mléka nebo jiné tekutiny. Nejlepší čas je použít 100% Whey Isolate po tréninku.Tento výrobek používat ve spojení s potravinami, jako součást zdravé a vyvážené stravy

Složení:

Banán: CFM a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa-laktalbumin, albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy), L-Glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), banánové aroma.

Čokoláda: CFM a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa-laktalbumin, albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy), L-Glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), kakaový prášek (10–12%), čokoládovou příchutí.

Vanilka: CFM a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa-laktalbumin, albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy), L-Glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), vanilkové aroma.

Jahoda: CFM a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa-laktalbumin, albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy), L-Glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), regulátor kyselosti (kyselina citronová), jahodové barvivo (jahodová červená).

Malina: CFM a ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový izolát (obsahující beta laktoglobulin, alfa-laktalbumin, albumin, imunoglobulin G, laktoferin, glykomakropeptidy), L-Glutamin, zahušťovadlo (Xanthan), umělá sladidla (acesulfam K, sukralóza ), malonová chuť (Ponceau ).

Může mít vliv na činnost a pozornost dětí.

Nutriční informace:

SCITEC NUTRITION 100% WHEY ISOLATE – recenze

Publikováno:

Nedávno jsem Vám představil a porovnal některé proteiny z naší nabídky vhodné do diety. Připomenu, že u těchto proteinů preferujeme co nejnižší obsah sacharidů a tuků. Dnes se podíváme blíže jednomu na zoubek. Sáhl jsem po tom nejlevnějším z celé řady a vybral Whey Isolate od Scitecu. Už z tabulky je patrné, že disponuje nejhoršími parametry právě co se sacharidů a tuků týče. To mě ale moc neodradilo neboť dietu jsem měl teprve v počátku a nebylo třeba ještě cukry držet až tak na uzdě.