Sanas 100% Whey Protein 1000 g

Akce
Hodnocení produktu 2.9 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

SYROVÁTKOVÝ PROTEIN 100% WHEY PROTEIN ZNAČKY SANAS

Detailní popis

Kód: SA003-vanilka
Výrobce: Sanas
Příchuť: Vanilka
Dostupnost: skladem
 
690,–
590,–
+ -

SYROVÁTKOVÝ PROTEIN 100% WHEY PROTEIN ZNAČKY SANAS

Tento výrobek má široké použití ve všech druzích sportu. Obsahuje čistý syrovátkový protein, velmi kvalitní zdroj bílkovin s výbornou vstřebatelností a využitelností. Může být využíván jak v silových sportech, tak u vytrvalostních sportů. Dávkování je závislé na intenzitě zátěže a obsahu bílkovin v běžné stravě. Velmi vhodný je pro fitness, a to jak při objemových programech, tak pro redukční programy. Jeho konzistence dává široké možnosti použití, nejen jako koktejl, ale je možné ho vmíchat do obilninové kaše, do rýže a pod.

Dávkování:

Rozmíchat 25 g proteinu ve 200 ml mléka nebo vody. Podle potřeby možno rozdělit do celého dne, zvlášť k jídlu či po jídle. Při intenzivním zatížení možno dát i mezi jídla, rozdělit do více porcí (cca 3). 

Upozornění:

Nevhodné pro nemocné fenylketonurií. Není určeno pro děti.

Složení:

Syrovátkové bílkoviny, aspartam, přírodní aroma, kyselina ascorbová, fumarát železa, niacin, tokoferol acetát, kyselina pantotheová, pyridoxin hydrochlorid, uhličitan hořečnatý, dihydrigenfos­forečnan vápenatý, bikarbonát draslíku, riboflavin, thiamin hydrochlorid, kys. listová, biotin, kobalamin, lecithin, fosfor.

Nutriční informace: