Haya labs Siberian Ginseng 500mg

Hodnocení produktu 3 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Sibiřský ženšen je velice silný adaptogen a imuno modulátor. Užijte si znovu silného zdraví a odolnosti proti únavě a stresu

Detailní popis

Kód: HL-022
Výrobce: Haya Labs
*: 100 kapslí
Dostupnost: skladem
 
355,–
+ -

HAYA LABS – SIBERIAN GINSENG 500MG – SIBIŘSKÝ ŽENŠEN

Účinky Siberian Ginsengu neposvětily Evropské úřady, sepíšeme alespoň účinky, které se výrobku připisují v tradičních medicínách a léčitelství. Nejedná se o zdravotní tvrzení

Siberian Ginseng – obsahuje výtažek ze sibiřského ženšenu – jednu z nejmocnějších známých adaptogenních bylin. Doplněk je velmi užitečným prostředkem v boji proti stresu – fyzickému i duševnímu, protože má schopnost zlepšit celkové zdraví lidského těla.

HLAVNÍ VÝHODY KTERÉ MŮŽE SIBIŘSKÝ ŽENŠEN MÍT:

  • Výkonný adaptogen
  • Snižuje stres
  • Přírodní produkt
  • Posiluje imunitní systém
  • Posilující a energizující efekt
  • Zvyšuje pracovní kapacitu
  • Zvyšuje duševní bdělost
  • Zvyšuje obranyschopnost těla
  • Podporuje regeneraci
  • Podpora při psychickém a fyzickém stresu

Aktivní složka v Siberian Ginseng je extrahována z kořene sibiřského ženšenu – rostliny, které rostou ve východním a severním Rusku a u které klinické výzkumy prokázaly, že je to extrémně silný adaptogen. Adaptogenní byliny mají schopnost pomáhat lidskému organismu vyrovnávat se s náhlými změnami v každodenním životě, stejně jako překonávat stres způsobený emočním a fyzickým přetížením. Sibiřský ženšen má silnou detoxikační vlastnost, díky níž se někdy používá při léčbě závislostí.

Sibiřský ženšen zvyšuje duševní aktivitu a dává tělu potřebnou energii k překonání únavy. Vzhledem ke své schopnosti probudit a posílit obranyschopnost je Ženšen ze Sibiře spolehlivý imunomodulátor, který reguluje narušené životně důležité funkce. S jeho pomocí snadno během zimy potlačíte nachlazení a chřipku a dokonce se jí můžete zcela vyhnout – a ve srovnání s jinými posilovači imunity má dlouhodobý účinek. Lidé, kteří se zabývají sportem, si vybírají sibiřský ženšen, protože vědí, že tato bylina pomáhá tělu k rychlejšímu zotavení po intenzivních trénincích a také, že zvyšuje vytrvalostní schopnosti těla, což vede ke zlepšení sportovních výkonů.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Velikost dávky = 1 kapsle

Vezměte 1 kapsly až 2 krát denně.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená vědeckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky: Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu.