Haya labs Siberian Ginseng 500mg 100 kapslí

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Sibiřský ženšen je velice silný adaptogen a imuno modulátor. Užijte si znovu silného zdraví a odolnosti proti únavě a stresu

Detailní popis

Kód: HL-022
Výrobce: Haya Labs
*: Siberian Ginseng
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
245,–
+ -

Haya labs – Siberian Ginseng 500mg

Siberian Ginseng – obsahuje výtažek ze sibiřského ženšenu – jednu z nejmocnějších známých adaptogenních bylin. Doplněk je velmi užitečným prostředkem v boji proti stresu – fyzickému i duševnímu, protože má schopnost zlepšit celkové zdraví lidského těla.

Hlavní výhody Sibiřského ženšenu:

Výkonný adaptogen Snižuje stres Přírodní produkt Posiluje imunitní systém Posilující a energizující efekt Zvyšuje pracovní kapacitu Zvyšuje duševní bdělost Zvyšuje obranyschopnost těla Podporuje regeneraci Podpora při psychickém a fyzickém stresu Aktivní složka v Siberian Ginseng je extrahována z kořene sibiřského ženšenu – rostliny, které rostou ve východním a severním Rusku a u které klinické výzkumy prokázaly, že je to extrémně silný adaptogen. Adaptogenní byliny mají schopnost pomáhat lidskému organismu vyrovnávat se s náhlými změnami v každodenním životě, stejně jako překonávat stres způsobený emočním a fyzickým přetížením. Sibiřský ženšen má silnou detoxikační vlastnost, díky níž se někdy používá při léčbě závislostí.

Sibiřský ženšen zvyšuje duševní aktivitu a dává tělu potřebnou energii k překonání únavy. Vzhledem ke své schopnosti probudit a posílit obranyschopnost je Ženšen ze Sibiře spolehlivý imunomodulátor, který reguluje narušené životně důležité funkce. S jeho pomocí snadno během zimy potlačíte nachlazení a chřipku a dokonce se jí můžete zcela vyhnout – a ve srovnání s jinými posilovači imunity má dlouhodobý účinek. Lidé, kteří se zabývají sportem, si vybírají sibiřský ženšen, protože vědí, že tato bylina pomáhá tělu k rychlejšímu zotavení po intenzivních trénincích a také, že zvyšuje vytrvalostní schopnosti těla, což vede ke zlepšení sportovních výkonů.

Návod k použití: Velikost dávky = 1 kapsle

Vezměte 1 kapsly až 2 krát denně.

Poznámky: Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nepoužívejte jako náhražku stravy zdravé výživy!

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.