Haya labs Omega 3-6-9 200 kapslí

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Omega 3 6 9 od Haya labs představuje dokonalou formu zdraví pro Vaše srdce, cévy a nenásilné hubnutí

Detailní popis

Kód: HL-018
Výrobce: Haya Labs
*: Omega 3-6-9
Dostupnost: do 3 pracovních dní
 
440,–
+ -

Haya labs – Omega 3–6–9 – síla přírody v kapslích

Omega 3

Nejdůležitějšími a nejvyužívanějšími komponentami Omega-3 mastných kyselin jsou : kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Jsou nezbytné pro účinnou funkci mozku a těla na buněčné úrovni. Nízké množství DHA souvisí s depresemi, schizofrenií, ztrátou paměti a vyšším rizikem vývoje Alzheimerovy choroby. Proto je dobré tuto hladinu doplňovat.

Omega – 6

Větší množství Omega-6 má vliv na využití zdraví prospěšného potenciálů omega-3 kyselin, proto je důležité dodat správný poměr těchto dvou mastných kyselin (přibližně 4: 1 nebo nižší); většina stravy však dnes obsahuje poměr 20: 1 nebo horší! (Omega-6 : Omega-3). Správná suplementace Omega-6 může stimulovat zdravý stav kůže, nehtů, vlasů a také přispívá k emoční a hormonální rovnováze.

Omega – 9

Na rozdíl od omega-3 a omega-6 mastných kyselin se omega-9 nepovažuje za esenciální (nezbytnou), protože je produkována tělem z nenasycených tuků. Podobně jako u omega-3 a omega-6 je správná rovnováha omega-9 důležitá. Pokud je v těle nedostatek Omega-3 nebo Omega-6 mastných kyselin, tělo si pomáhá tím, že si vytvoří právě Omega-9, což není tak účinná forma mastkých kyselin jako zméněné Omega-3 a 6, ale na nějakou dobu si s ní tělo vystačí. Mastná Kyselina – Omega-9 vykazuje schopnosti při snížování rizika aterosklerózy (vytvrzování tepen), srdečních chorob a mrtvice.

Vědecký výzkum ukazuje:

Náprava na regulaci zánětlivého procesu, viskozitu a tlak krve, produkci hormonů a funkci imunitního a centrálního nervového systému. Snižuje bolest u těch, kteří trpí revmatoidní artritidou Podporuje kardiovaskulární zdraví tím, že snižuje krevní tlak, uvolňuje krevní cévy a snižuje hladinu cholesterolu. Ukazuje schopnost snížit zvýšené množství triglyceridů.

Doporučené dávkování:

Dospělí: užívejte 1c tobolku, 3× denně s jídlem.

Upozornění Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.