Haya labs Omega 3 1000mg

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Omega 3 mastné kyseliny od Haya Labs jsou vysoce kvalitní výrobek na zlepšení činnosti srdce a cévního systému. Současně je neagresivním spalovačem tuků.

Detailní popis

Kód: Není vybrána varianta
Výrobce: Haya Labs
 
od 189,–
+ -

HAYA LABS – OMEGA 3 1000MG – ZDRAVÉ SRDCE A CÉVY

Omega 3 mastné kyseliny od Haya Labs jsou vysoce kvalitní přípravek v gelových tobolkách se silným protizánětlivým účinkem. Pomáhá funkci kardiovaskulárního systému a stimuluje funkci mozku.

VÝHODY KTERÉ MŮŽE UŽÍVÁNÍ OMEGA 3 MÍT:

  • Výkonný protizánětlivý účinek
  • Podporuje kardiovaskulární systém
  • Zrychluje regeneraci
  • Stimuluje růst svalové hmoty
  • Snižuje vysoký krevní tlak
  • Stimuluje imunitní systém
  • Podporuje nervový systém
  • Snižuje hladinu cholesterolu
  • Posiluje kosti

Tyto Omega 3 obsahují rybí tuk, přírodní zdroj esenciálních mastných kyselin omega-3 (EPA a DHA). Má silný protizánětlivý účinek a urychluje proces regenerace. Tento doplněk pomáhá zlepšit činnost srdce, snižuje vysoký krevní tlak, posiluje cévy, snižuje množství špatného cholesterolu a triglyceridů v krvi a snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění. Omega-3 mastné kyseliny stimulují růst buněk a podporují budování svalové hmoty.

Omega 3 mastné kyseliny stimulují přirozenou obranyschopnost těla a zlepšují funkci nervového systému. Může mít také pozitivní vliv na bolest kloubů a může zlepšit jejich stav. Omega 3 od Haya Labs obsahují rybí olej, který posiluje kosti, pomáhá zraku a podporuje hormonální rovnováhu tím, že ovládá funkci hypofýzy a štítné žlázy.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Vezměte jednu kapsli 2–3× denně s jídlem.

PRÁVNÍ UPOZORNĚNÍ: Účinnost této látky nebyla potvrzena regulátorem Evropské unie jako dostatečně podpořená věděckými studiemi. Tento přípravek není určen k diagnostice, léčbě nebo prevenci jakéhokoli onemocnění.

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí

Upozornění

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky na předpis nebo pod lékařským dohledem, je vhodné se před užitím jakýchkoli doplňků poradit s praktickým lékařem. Přestaňte používat a pokud se vyskytnou nežádoucí účinky, poraďte se s praktickým lékařem. Nevhodné pro osoby mladší 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušené. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené stravy a zdravého životního stylu