MyProtein Omega 3 250 cps.

Hodnocení produktu 5 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

Omega 3 obsahují směs získanou z ryb a rostlinných olejů, které poskytují perfektní kombinaci Omega-3 mastných kyselin. Podporují kardiovaskulární zdraví.

Detailní popis

Kód: MYP-047
Výrobce: MY PROTEIN
Velikost: 250 kapslí
Dostupnost: na dotaz
 
319,–
+ -

MyProtein Omega 3 1000mg 250 kapslí

Naše Omega 3 obsahují směs získanou z ryb a rostlinných olejů, které poskytují perfektní kombinaci Omega-3 mastných kyselin.

Téměř každý dnes ví, jak je důležité mít Omega 3 ve své stravě, ale je stejně tak důležité, aby jste konzumovat dostatek i druhých omega kyselin: omega 6 a omega 9. Vaše tělo si nemůže Omega 3 nebo omega-6 vytvořit (proto jsou klasifikovány jako základní), takže je nutné si obstarat dostatek těchto kyselin ve vaší stravě nebo pomocí doplňku stravy.

Hlavní výhody Omega 3 Podporuje kardiovaskulární zdraví 18% EPA / 12% DHA Má přirozenou schopnost posilovat imunitu

Doporučené použití Omega 3

Jako doplněk stravy užívejte 1–2 kapsle denně dvakrát denně. Nejlepe s jídlem.

Velikost dávky: 1–2 tobolky

Složení: Omega 3 rybí olej, soft gelová kapsle (želatina, glycerin), voda, D-alfa tokoferol (vitamín E, jako antioxidant).

Bez umělých barviv a konzervačních látek, kvasnic, lepku, škrobu a laktózy. Bez přidané soli (chlorid sodný) nebo cukru. GMO Free.

Nutriční informace:

Každá 2 tobolky obsahují:

EPA (eikosapentaenová kyselina): 360mg

DHA (kyselina dokosahexaenová): 240mg

** Doporučená denní dávka**

Upozornění

Přípravek není určen dětem do 5 let a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. Jak přípravek uchovávat: Na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí.

Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.