Superior 14 100% Creatine Monohydrate 300 g

Hodnocení produktu 3.7 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

100% ČISTÝ CREATINE MONOHYDRATE ZNAČKY SUPERIOR 14

Detailní popis

Kód: SUP-011
Výrobce: SUPERIOR 14
Dostupnost: skladem
 
280,–
+ -

Související produkty

100% ČISTÝ CREATINE MONOHYDRATE ZNAČKY SUPERIOR 14

PUFRANOVANÝ KREATIN MONOHYDRÁT

PALIVO PRO SÍLU A ENERGII

MAXIMALIZUJE SÍLU

Kreatin monohydrát je v lidském těle se přirozeně vyskytující látka, kterou v malém množství získáváme zejména z masa a ryb. 

Kreatin monohydrát je dlouhodobě prozkoumaná látka, u které bylo prokázáno, že výrazně zvyšuje svalovou sílu a dodává energií při velmi intenzivních silových aktivitách. Kreatin monohydrát je oblíbený doplněk u aktivních jedinců, pro jeho schopnost sloužit jako rezervoár energie a to zejména během fyzické intenzivní námahy. Během krátké intenzivní zátěže hraje kreatin významnou roli v syntéze adenosintrifosfátu (ATP) z adenosindifosfátu (ADP) a dále v následném rozkladu ATP. Čím více je kreatinu ve formě kreatinfosfátu ve svalových buňkách, tím déle a s větší energií a silou může člověk prodlužovat výkon bez nástupu regenerace ATP z glukózy. Zvyšování přirozenou cestou je však značně složité a do značné míry omezené. Pokud tělu dodáme kreatin monohydrát uměle, vytvoříme si jakýsi zásobník energie pro výše uvedené silové aktivity. 

Doporučené dávkování:

Jako doplněk stravy smíchejte 1 lžičku (5g) kreatin monohydrátu s ovocnou šťávou a užívejte 3 – 4 x denně před a po tréninku po dobu prvních 7 dnů. Poté snižte dávku na 1 – 3 x denně. Mezi jednotlivými dávkami nechejte pauzu 3 – 4 hod. Pro dlouhodobé užívaní delší než 28 dnů užívejte jednu porci denně.

Nutriční informace:

Jedna dávka: 5g – Creatin monohydrate 5000mg

Balení: 300g – 60 dávek

100g – 1300kJ

Varování:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, používejte pouze dle pokynů. Nepoužívejte s jinými doplňky stravy, léčivy, potravinami, které jsou považovány za povzbuzující. Tento produkt je určen pro zdravé lidi starší 18 let. Před užíváním se poraďte se svým lékařem, užíváte-li léky nebo jste mladší 18 let. Tento produkt není vhodný pro kojící nebo těhotné ženy, nebo lidi náchylné k dehydrataci. Přerušte používaní a poraďte se se svým lékařem, pokud se objeví jakékoliv nežádoucí reakce na tento produkt. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovejte mimo dosah dětí.

Další informace o produktech viz štítek výrobce.