Scitec Nutrition 100% Creatine 500 g

Doporučujeme
Hodnocení produktu 3.1 z 5: 1 2 3 4 5
Pomozte ostatním a ohodnoťte produkt známkou (1 - špatný, 5 - skvělý)

100% CREATINE MONOHYDRATE ZNAČKY SCITEC NUTRITION

Detailní popis

Kód: SCT-029-500
Výrobce: SCITEC NUTRITION
Dostupnost: skladem
 
330,–
+ -

Související produkty

100% CREATINE MONOHYDRATE ZNAČKY SCITEC NUTRITION

Kreatin monohydrát odstartoval revoluci ve sportovní výživě na počátku 90. let, neboť byl poprvé objeven přírodní prostředek s podobnými účinky jako steroidy. Kreatinové zásoby ve svalech jsou potřebné pro dodávku fosfátových skupin k regeneraci spotřebované ATP. Slouží tedy jako zásoba buněčné energie pro svalové kontrakce. Bylo dokázáno, že jak volný kreatin, tak i kreatin fosfát zvyšuje celkovou kreatinovou zásobu ve svalech. Kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu – příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g kreatinu denně.

Kreatin je pro život nepostradatelná molekula, jeho nízká hladina může způsobit vážná onemocnění. Firma Scitec Nutrition využívá pro výrobu svých produktů jen zcela čisté creatinové směsi Creapure a Ultrapure.

Doporučené dávkování:

1. svoji celkovou tělesnou hmotnost dělte třemi – hodnota, která Vám vyjde je množství kreatinu k gramech, které byste měli užít během dne v nabírací fázi (= 1. týden suplementace kreatinem)

2. poté zařaďte poloviční dávku pro udržováníužívejte na prázdný žaludek a berte především po tréninku s jednoduchými cukryna každou dávku (5 g = 1 čajová lžička)

3. užívejte cca 400 ml vody nebo jiného nápoje

Kreatin Scitec Vám doporučujeme užívat s gainery, pro ještě výraznější efekt.

Složení:

100 % kreatin monohydrát

Informace:

Potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Nutriční informace: